Тренінги й навчальні курси, Мітапи й конференції
Для початківців
Для спеціалістів
Для дітей працівників

Молоді спеціалісти з невеликим досвідом і навіть без нього можуть потрапити в ISsoft після успішного проходження корпоративного навчання. Курс займає півтора-три місяці залежно від обраної спеціальності. Ми навчаємо розробників Java, .NET, C++, front-end і mobile, спеціалістів BI та DevOps, QA automation і manual, бізнес-аналітиків та UX-дизайнерів.

Навчання в тренінг-центрі ISsoft має суттєві відмінності:

  1. Індивідуальний підхід. Слухачі займаються за індивідуальною програмою. Курс починається в той день, коли Ви готові починати, і Вам не потрібно чекати місяцями, поки набереться група. Для студентів вишів передбачений скорочений навчальний день: можна займатися не вісім, а шість годин.
  2. Практична орієнтованість. Наші курси дають практичні знання й навички, застосовні в реальних проєктах компанії. Після успішного закінчення курсу слухачі можуть відразу ефективно працювати.
  3. Особистий викладач-ментор. З кожним слухачем індивідуально працює досвідчений викладач: формує навчальну програму й пояснює теоретичну частину, дає й перевіряє завдання, пояснює і виправляє помилки.

IT-курси від ISsoft — це не конкурс, де на роботу беруть п’ятьох із групи на сорок слухачів. Успішне закінчення навчання — це 100% гарантія працевлаштування в ISsoft. До того ж, наші курси не лише безоплатні, а й компанія оплачує слухачам час, витрачений на навчання в нашому тренінг-центрі.

Хочете потрапити на курси? Подавайте заявку й успішно проходьте співбесіду. Якщо Ви зацікавились, Вам сюди.

Робота тренінг-центру ISsoft — це не лише навчання новачків. Професійний розвиток є запорукою успіху ІТ-спеціаліста. У компанії розроблена система безперервного навчання працівників на робочому місці. Упродовж року в тренінг-центрі проходять десятки лекцій і тренінгів для всіх зацікавлених працівників ISsoft на найбільш актуальні теми.

Для систематизації знань наших працівників організовані повноцінні навчальні курси, що складаються з теоретичної і практичної частин.

Співробітники можуть пройти спеціальний індивідуальний навчальний курс у тренінг-центрі ISsoft, якщо хочуть розширити свій кругозір через вивчення нової мови програмування чи нової технології.

Відеозаписи кожного групового тренінгу та лекції доступні всім працівникам компанії.

На період літніх канікул наш тренінг-центр організовує літню школу для дітей працівників. Для групи підлітків 12–16 років протягом місяця проходять теоретичні та практичні заняття з основ інформатики, технологій і мов програмування.

Мітапи

Для обміну досвідом і обговорення технологічних новинок ми регулярно проводимо численні мітапи. Підготувати доповідь і взяти участь в обговоренні цікавої теми може будь-який зі співробітників ISsoft. Щорічно збираються кілька десятків мітапів на різну тематику: back-end і front-end технології, бази даних, нові фреймворки та версії популярних мов програмування, інструменти автоматизації тестування і багато іншого.

Окрім технологічних, ми проводимо мітапи для професійного розвитку в окремих галузях. Насамперед працівники ISsoft діляться експертизою в медичній і фінансовій сферах, галузі натільних пристроїв та Інтернету речей.
Багато учасників збирають мітапи, присвячені нюансам роботи в багатокультурному середовищі, взаємодії з замовником, побудови ефективної команди. За бажанням, автори доповідей можуть пройти тренінги з майстерності публічних виступів, оформлення презентацій та комунікації з аудиторією.

Конференція ISsoft Insights

Щорічно компанія ISsoft збирає в Мінську понад 350 учасників на відкриту технологічну конференцію ISsoft Insights. Ми ділимося своїми знаннями, зібраними за 16 років успішної роботи в царині створення програмного забезпечення. Наші доповіді ґрунтуються на практичному досвіді застосування різних технологій у виробничих або R&D-проєктах компанії ISsoft. Зазвичай конференція складається з приблизно 20 доповідей від провідних фахівців ISsoft в рамках декількох потоків. Також окремим потоком проходять воркшопи для охочих не просто здобути нові знання, але й одразу ж застосувати їх на практиці.

Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!