Культура інновацій

Коли ви залишаєтесь на місці, то програєте конкурентам.
Незалежно, чи то покращення ІТ-рішень наших клієнтів, оптимізація бізнес-процесів, створення нових продуктів, чи поліпшення умов праці наших співробітників, ми прагнемо до впровадження інновацій і використовуємо свій творчий потенціал і величезне бажання зробити неможливе можливим. Ми досягаємо цього, бо розвиваємо культуру, яка спонукає співробітників стежити за тенденціями, розробляти та впроваджувати нові ідеї, пропонувати шляхи підвищення цінності бізнесу, тестувати прототипи й показувати результати керівництву компанії і клієнтам.
Інновації — це створення корпоративної культури, де кожен співробітник знає, що зміни на краще залежать від усіх.

Сфери R&D

Компанія ISsoft цінує своїх співробітників і клієнтів, тому ми інвестуємо час і гроші в створення середовища, сприятливого для розробки інноваційних рішень. Наш дослідницький підхід спрямований на стимулювання інновацій та їхнє впровадження в проєкти наших клієнтів і корпоративне життя компанії. В ISsoft є R&D лабораторії, де наші талановиті команди займаються розробкою і тестуванням нових технологій та рішень.

AI та машинне навчання

Наші дослідження у сфері машинного навчання й експертні знання допомагають клієнтам збільшити продуктивність їхнього бізнесу й отримати конкурентну перевагу. Ми використовуємо наші R&D лабораторії для технічної підтримки та консалтингу у сфері AI і розробки додатків для машинного навчання.

Дослідження спеціалістів ISsoft спрямовані на вивчення низки технологій AI і ML, зокрема цифрового оброблення зображень, комп’ютерного зору й оброблення природної мови. Завдяки внутрішнім дослідженням наші інженери-програмісти вже випробували, протестували і впровадили безліч рішень на основі машинного навчання — від розпізнавання осіб до прогнозування продажів.

Дізнайтеся більше про інновації ISsoft у сфері AI і машинного навчання.

Мови програмування:

Бібліотеки машинного навчання:

Сервіси машинного навчання:

Як Amazon Advanced Consulting Partner, інженери ISsoft використовують сервіси Amazon для створення, навчання й розгортання моделей машинного навчання.

Internet of Things

Для створення та використання IoT-інновацій, ISsoft співпрацює з виробниками різного апаратного забезпечення. Наш R&D підхід дає змогу проєктним командам відточувати інженерні навички й розширювати галузеві знання. Наші інженери-програмісти досліджують і успішно впроваджують інновації на основі передового досвіду та експертних знань у сфері IoT.

Команди ISsoft реалізують IoT проєкти для натільних пристроїв, HVAC-систем, верстатів із ЧПК, управління автопарком, віддаленого медичного обслуговування, розумного дому та інших рішень.

Читайте докладніше про наші інновації в IoT.

Блокчейн

Завдяки роботі наших R&D лабораторій інженери ISsoft впроваджують технології блокчейн у проєкти, пов’язані з приватними й публічними блокчейнами, смарт-контрактами, інфраструктурою блокчейн-мереж, криптографічними протоколами й алгоритмами та іншими технологіями.

Дізнайтеся більше про наші передові методи роботи з блокчейнами.

Фреймворки для створення приватних блокчейнів:

Публічні блокчейни:

Мови програмування:

Розширена реальність

R&D лабораторії ISsoft допомагають нашим інженерам-розробникам ПЗ досліджувати сферу розширеної реальності і створювати конкурентні додатки з використанням XR-технологій. Спеціалісти ISsoft у сфері XR створюють інновації для різних пристроїв і платформ, зокрема такі популярні XR-окуляри й шоломи, як Magic Leap, Microsoft HoloLens і Oculus Quest, а також пристрої під Android і iOS.

Наші дослідження розширеної реальності стали основою для реалізації проєктів у сферах медичної реабілітації, тактильних технологій, візуалізації даних, навігації усередині приміщень та інших. Ми заохочуємо й підтримуємо наших інженерів на будь-якій стадії інноваційного процесу, зокрема розробку ідей, тестування, впровадження та інтеграції.

Перегляньте додаткову інформацію про те, як ми впроваджуємо інновації на основі XR.

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо