До списку

15 лет ISsoft. З чого все починалося? Інтерв’ю з Олександром Шнеєрсоном

19 Березня, 2019

У березні 2019 року ISsoft виповнюється 15 років. Це хороший привід оцінити успіхи й невдачі, озирнутися на шлях, який пройшла компанія. Представляємо вам цикл інтерв’ю з людьми, які віддають більшу частину свого часу розвитку і вдосконалення ISsoft протягом п’ятнадцяти років. Перший, з ким хотілося поговорити, — це співзасновник і Генеральний директор ISsoft Олександр Шнеєрсон.

Олександр Шнеєрсон

Олександре Вадимовичу, розкажіть, будь ласка, з чого все починалося, з чого починався ISsoft?

Наша історія почалася з ідеї, зі спільного з Ігорем Епштейном задуму відкрити в Білорусі компанію з розробки програмного забезпечення. Це був, як я пам’ятаю, 2003 рік. Ігор жив уже багато років у США, а я займався бізнесом у Білорусі. Починалося все, як зовсім маленький, пілотний проєкт. Якщо я скажу, що ми передбачали успіх ISsoft, це буде неправдою.

Нам дуже пощастило зустріти групу хлопців, які перейнялися ідеєю, повірили в нас і склали кістяк нашого підприємства: Геннадій Черкес, Євген Сінкевич, Сергій Малейко, Андрій Юревич. Чудово, що вони досі з ISsoft і далі рухають нашу спільну справу вперед. А тоді, у березні 2004 року, ми почали історію нашої компанії маленькою, але згуртованою командою в орендованій квартирі на вулиці Сторожевській. Це й був наш перший офіс. Звичайно, спочатку курйозів було багато… Наприклад, пристойно по-англійськи говорив тільки я. Спілкування з клієнтами відбувалося пізніми вечорами в основному телефоном, причому я вкрай погано розбирався в технічній термінології, а хлопці — в англійській мові. Дивно, але це спрацювало! (сміється).

Який проєкт став найбільш значущим для вас за 15 років?

Складне питання! За ці роки ISsoft успішно виконала сотні проєктів, багато з них обчислюються десятками тисяч людино-годин. Виділити один якийсь проєкт складно. Не зовсім зрозуміло, що це буде означати: найкраща команда, найцікавіший продукт, найбільш технічно складний проєкт?

Думаю, це був наш перший проєкт для John Deere. Він став для нас справжнім тестом на профпридатність. Приємно усвідомлювати, що ми пройшли його успішно. Зараз, на жаль, серед клієнтів компанії John Deere вже немає, але, можливо, скоро з’явиться знову.

Команда ISsoft, 2005 рік

За п’ятнадцять років компанія сильно змінилася. Які зміни стали для вас найнесподіванішими?

Складно виділити якісь особливі моменти. Коли весь час перебуваєш у колективі, усі зміни стають для тебе еволюційними. Компанія, як дитина, яка постійно зростає й розвивається. І ти начебто розумієш, що вона дуже швидко виростає, але не усвідомлюєш, як це сталося. Ніби ще вчора це було пів поверху в будівлі на Чапаєва 5. А сьогодні ми займаємо всю будівлю, три поверхи в бізнес-центрі на Цеткін, у Бресті маємо офіс, що зростає, і незабаром будемо відкривати ще один офіс у Мінську.

Пам’ятаю, як на самому початку історії компанії ми з Ігорем мріяли, якими ми будемо великими, такими, що відбулися, успішними, коли в ISsof буде більше ста співробітників… Тоді ми й думати не могли, що їхня кількість наблизиться до тисячі. Звичайно, успіх вимірюється не тільки й не стільки кількістю людей у команді, але це один із моментів, який дійсно вражає, коли я намагаюся озирнутися назад.

Найголовніше ж, що залишилося незмінним, — це особливий мікроклімат «маленької компанії», де будь-який співробітник відчуває себе комфортно і відчуває себе частиною великої, дружньої сім’ї!

Чим ви особливо пишаєтеся?

Пишаюся тим, що вдалося, не побоюся цього слова, створити компанію мрії. Так, ми створили достатньо великий за білоруським мірками бізнес. У нього прекрасні перспективи, прекрасні можливості.

Але все ж головна причина для гордості — це, безумовно, наші співробітники. Коли бачиш усмішки на їхніх обличчях, читаєш відгуки, вивчаєш результати опитувань, розумієш, що їм добре в компанії. Це гордість за те, що нам вдалося створити й підтримувати унікальний мікроклімат, де людям подобається бути з ISsoft, де вони можуть рости професійно і відчувати себе повноцінною частиною великої команди.

Перший офіс ISsoft у будівлі на Чапаєва 5

Ми поговорили про минуле. А тепер хочу запитати вас про майбутнє. Якими ви бачите перспективи ISsoft?

Лише найкращими, звичайно (сміється). Якщо серйозно, то зараз ми активно працюємо над створенням напрацювань для ще активнішого росту. Це включає в себе більш агресивний маркетинг, посилення відділу продажів, розширення нашої пропозиції потенційним клієнтам. Крім того, компанія й надалі активно розширюватиме географію своєї присутності. Ми бачимо наш бізнес ще глобальнішим. Так, за останні два роки відкрилися нові офіси в Бресті й  у Софії (Болгарія). У планах розширення й  у низку інших регіональних центрів. Також плануємо, крім ринку США, активніше просувати свої сервіси в Європі.

Ви хочете сказати, що ISsoft стане більшою. Це, звичайно, прекрасно. Але інтенсивне зростання може породжувати проблеми всередині команди. Як ви вважаєте, команда готова?

Чудове запитання. Так, наш бізнес — це робота з людьми. І швидке зростання команди може призводити до розмивання корпоративних цінностей у гонитві за миттєвою вигодою на шкоду довгостроковим перспективам. Я не хочу займатися самозамилуванням, але за ті 15 років, що ми працюємо на цьому ринку, мені траплялися компанії, які декларували дуже амбітні цілі. Вирости з нуля й до 100 осіб за пів року. А до тисячі — за п’ять років. Наздогнати й перегнати, та інше… Назв багатьох із них уже ніхто й не згадає. Ми так не працюємо. Нехай за п’ятнадцять років ми виросли до мало не тисячі осіб, але зберегли головне: високі морально-вольові якості, професіоналізм, дух команди, взаємодопомоги й лояльності. Упевнений, що все це дасть нам змогу незабаром стати по-справжньому глобальним бізнесом, усе ще залишаючись «великою маленькою», сімейною компанією для кожного нашого співробітника.

Команда ISsoft з одним із перших клієнтів, 2005 рік

Олександре Вадимовичу, що для вас ISsoft: робота, предмет гордості, улюблене дітище?

Невтомно повторюватиму, що ISsoft для мене — це люди. І від цієї спільності ІСсофтівців постійно виходить неймовірна енергетика. Хочеться, щоби компанія й далі ставала для кожного співробітника саме тим місцем, де можна відчувати себе як вдома: комфортно, спокійно. І приходити, і йти з усмішкою на обличчі і відчуттям задоволення.

Що побажаєте кожному співробітнику компанії?

Будьте щасливі! Сподіваюся, що ми й надалі будемо з вами будувати найчудовішу компанію.