До списку

Благодійна ініціатива Online Run перетнула новий кордон

19 Січня, 2022
ISsoft/Coherent Solutions підбила підсумки першого року Online Sport Initiative – благодійного проекту, в якому кілометри пробіжок, запливів та велозаїздів наших співробітників компанія конвертує у фінансову допомогу потребуючим.

На початку 2021 року компанія ISsoft започаткувала проект Online Sport Initiative: розробники з усіх підрозділів корпорації займались однією з трьох дисциплін тріатлону (бігали, плавали або ж їздили на велосипеді). Подолані кілометри ж адміністрація компанії конвертувала у грошовий еквівалент, а кожні 3 місяці ініціатива «змінювала країну» та ціль — фонд, у який спрямовувались ці кошти. 

За час існування проекту ISsoft/Coherent Solutions надали фінансову допомогу благодійним фондам у 5 країнах, де є наші офіси – Білорусь, США, Болгарія, Литва та Україна – на загальну суму $7374,69.

Останній квартал року усі учасники ініціативи «збирали» кілометри для благодійного фонду «Крила Надії» в Україні, який вже 13 років допомагає важкохворим дітям, створює умови для лікування та психологічної підтримки маленьких пацієнтів. 

Наталія Ліпська, засновниця БФ «Крила надії»:

Ми маємо дуже крутих фахівців, але жоден хірург не може працювати без скальпеля. Лікарі з цієї лікарні входять до тридцятки найкращих у Європі, співпрацюють із найкращими дитячими клініками світу. Ми відрізняємося лише умовами: стінами та обладнанням. Їх створення якраз є одним із стратегічних напрямків фонду. Гроші, зібрані в рамках Online Sport Initiative, також підуть на закупівлю обладнання, щоб діти могли отримувати якісну допомогу тут, вдома, у Львові.
Сьогодні зусилля наших колег спрямовані на підтримку проекту «Zi de bine!» в Румунії, завданням якого є допомога бідним сім'ям і дітям, які потребують, а також постачання медичного обладнання в румунські села. 
Ми впевнені, що на цьому добра ініціатива не зупиниться і продовжить допомагати тим, хто найбільше цього потребує.