До списку

Coherent Solutions потрапила до переліку компаній США, що найшвидше зростають, у відомому рейтингу Inc. 5000

14 Квітня, 2021

Inc. Magazine оголосив, що Coherent Solutions посіла 242-е місце в рейтингу 5000 Regionals 2021.

Inc. 5000 Regionals: Midwest list — це престижний рейтинг приватних компаній, що найшвидше зростають, у штатах Іллінойс, Індіана, Айова, Канзас, Мічиган, Міннесота, Міссурі, Небраска, Північна Дакота, Огайо, Південна Дакота і Вісконсин. Як частина щорічного рейтингу Inc. 5000, цей регіональний список містить найбільш успішні компанії в рамках економіки штатів. Coherent Solutions — одна з 21 компаній зі штаб-квартирою в Міннесоті й одна з двох компаній, названих у категорії «Розробка IT-систем» за штатом.

«У рік, коли всі люди й бізнеси у всьому світі зіткнулися з проблемами COVID-19, безліччю політичних і фінансових проблем, ця нагорода символізує здатність нашої команди об’єднатися. Вона підтверджує вашу працю, професіоналізм та командну роботу. Величезне спасибі всій нашій глобальній команді», — подякував CEO Coherent Solutions Ігор Епштейн.

З 2017 до 2019 року 250 приватних компаній, що увійшли до рейтингу, показали середні темпи зростання в 199 відсотків. Лише у 2019 році вони працевлаштували понад 43 000 осібі принесли понад 11 мільярдів доларів США в економіку Середнього Заходу. Компанії, розташовані в районах Чикаго, Детройта й Цинциннаті, принесли найвищі загальні доходи.

«Цей перелік підтверджує силу компаній на Середньому Заході незалежно від галузі. Вражаючі доходи та темпи зростання доводять розуміння і старанність керівників, а також те, що ці компанії готові залишитися на ринку», — зазначив головний редактор Inc. Скотт Омельянюк.

Повний перелік компаній, що потрапили до рейтингу Inc. 5000 Regionals: Midwest, доступний за посиланням.

ISsoft — part of Coherent Solutions.

Tags: