До списку

День Вишиванки у команді ISsoft Ukraine

24 Травня, 2022

Для нас, українців, вишиванка є не просто національним одягом. Це символ нашої історії, свободи, героїчних подвигів, любові та віри у світле майбутнє нашого народу. Саме тому, коли ми готувались до Дня вишиванки, який цього року відначається 19 травня, вирішили підготуватись до цього дня по-особливому.

Насамперед, ми хотіли побачити нашу команду у вишиванках. А тому, вирішили провести фото-конкурс у соцмережах серед ISsoft Ukraine Team, де головним подарунком переможцю буде дизайнерська вишита сорочка від TM SVARGA. І вже у понеділок анонсували нашу ідею команді. Спершу, багато хто вагався чи на часі приймати участь у будь-яких конкурсах саме зараз та публікувати на своїх сторінках нові фото. Також були такі, що не мали змоги зробити фото у своїй вишиванці, оскільки вони переїхали до безпечніших місць. Та все ж, конкурс відбувся і в ньому прийняли участь майже 10 учасників. Вони опублікували свої фото у вишиванках або ж з будь-яким елементом, що символізує їхню любов до Батьківщини.

Кілька фото учасників #issoft_ua_vibes


У результаті, найбільшу кількість вподобань зібрала фотографія нашої рекрутерки – Оксани Сороки.
Вона написала зворушливий пост під своїм фото: “Афірмую нашу перемогу щодня після молитви і вірю, що це скоро здійсниться… Слава Україні! Героям Слава!”

Дмитро Сенніков привітав переможницю вишиванкою від SVARGA

Радіємо, що у цей День Вишиванки ми змогли провести такий конкурс та подарувати гарненьку нову вишиту сорочку нашій Оксані. Віримо, що вже на наступний День Вишиванки організуємо значно масштабніший івент та буде ще більше щасливих переможців.