До списку

ГлуздоГерць – гра, що об’єднала колег в незвичну команду

30 Травня, 2022

Працювати віддалено вже стало звичним для більшості працівників ІТ галузі. Та до війни ми могли зустрічатись з колегами офлайн на тімбілдінгах та спільних святкуваннях. Зараз, на жаль, організувати щось схоже є питанням безпеки та доречності. Тому ми обрали для себе інший спосіб відпочивати разом. Онлайн, але по-новому.

Ідея брати участь в інтелектуальних вікторинах вже давно “витала” у розмовах між колегами. У грудні до Львова приїжджала команда колег з Білорусі, які змагались у грі Що? Де? Коли? Вже тоді з’явились перші охочі серед ISsoft Ukraine спробувати і свої сили у таких активностях. Згодом ми отримали пропозицію від організаторів зіграти у грі ГлуздоГерць. Це і була та нагода зібрати команду та почати. За умовами онлайн-вікторини, у команді має бути від 1-8 учасників, є 6 турів по 8 запитань у кожному.

;

Надя Вальків, Front End Engineer:

— Коли я дізналася, що є можливість брати участь в інтелектуальній грі, одразу приєдналася до команди. Неймовірно рада за своє рішення і жодного разу не пошкодувала про нього. В першу чергу, було круто познайомитися з колегами та просто поспілкуватися, всі дуже класні та позитивні. Кожного разу одне й те саме відчуття: “Ой, а то вже дві години минуло?!”. Ну і звісно найбільшим плюсом є те, що я кайфую від самої участі в грі. З нетерпінням чекаю, щоб появилася можливість зібратися нашій команді офлайн та ввійти у кращу десятку команд.

Однією з найбільших переваг участі у цій грі виявилась можливість змістити фокус з війни і повітряних тривог та зустрітись зі співробітниками в неформальному середовищі.

 

;

Роман Кісера, QA Engineer:

— Це чудова можливість розумової активності в команді зі своїми колегами, відволіктися від буденності, а також весело провести свій час.

;

Сергій Моренець, JAVA Engineer:

— Люблю інтелектуальні ігри. Також це можливість розвіятись і мені подобається почуття спільності з командою.

;

Катерина Дещинська, JAVA Engineer:

— Для мене це нагода зустрітися зі своїми колегами, з якими не працюю на проектах, хоча б онлайн) А також стати частинкою командного духу, спробувати більш творчо мислити, щоб відчути радість від успішно вирішеного питання.
При цьому мені стає легше і радісніше на душі.

Гра відбувається щочетверга і команда ISsofters вже зіграла 6 ігор. Що цікаво, склад команди завжди змінюється, але результат для учасників завжди позитивний. 

;

Галина Середа, QA Engineer:

— ГлуздоГерць – це азарт, бажання перемогти та дізнатись щось нове, інтерес, веселощі та хвилювання. Саме цей набір емоцій змушує повертатись знову і знову.

Безумовно, в нас крута команда в будь-яких варіаціях складу) Нас об’єднують одні емоції та жага перемоги, водночас кожен з нас різний, тому окрім гри цікаво пізнавати характери кожного з учасників команди через жарти.

Щотижня з’являються нові тематичні тури у грі, що дає нагоду насправді зануритись у різноманітніші сфери життя. Та є одна незмінна, яку команда вже встигла навіть полюбити.

;

Віта Котлярова, Recruiter Lead:

— Щочетверга ми збираємося невеликою командою та граємо в ГлуздоГерць. Дві години пролітає швидко та весело. Моя улюблена рубрика “новини”, бо там у нас завжди найбільше правильних відповідей 🙂

Дуже рада брати участь у грі, бо ми ще донатимо гроші на підтримку України. Ось такий корисний та незвичайний інтертеймент у нас.

Кожна гра для ISsofters – це нові знання, цінний досвід, відпочинок і навіть часом можливість пожартувати один з одним. А тому, зупинятись не збираємось і віримо, що зможемо зібратись ще й наживо.