До списку

ISsoft проводить для працівників заняття з йоги

16 Квітня, 2021

У багатьох співробітників ISsoft ранок починається з йоги. Практика допомагає розслабитися, відчути себе і своє тіло, а також зарядитися енергією на весь день. Корпоративні заняття проходять в онлайн-форматі вже місяць. Запитали в колег, які відвідують заняття, які їхні враження.

;

Вікторія, QA engineer ISsoft

Я займаюся йогою трохи більше року. Раніше ходила на заняття щонеділі, але через політичну ситуацію моя практика, на жаль, перервалася. Рада, що в ISsoft з’явилася можливість займатися онлайн. Йога мені подобається тим, що дозволяє тримати тіло в тонусі і приводити думки в порядок. Також практика здорово допомагає при проблемах зі спиною — це дуже крутий плюс при нашій сидячій роботі.

У йозі з викладачем ISsoft мені особливо подобається те, як Інна пояснює взаємозв’язок між біологічними процесами в тілі й асанами, у які ми входимо протягом заняття. Те, що заняття проходять онлайн — звична ситуація. Без онлайн-комунікацій в умовах пандемії зараз нікуди. Я відвідую тренінги онлайн, займаюся англійською онлайн, телефоную друзям у відеочаті, тому до йоги в онлайн ставлюся позитивно.

Вдячна ISsoft за можливість розвивати й підтримувати своє тіло й душу у відмінному стані!

;

Ольга, Internship Manager ISsoft

Не можу назвати себе активним йогом, але все-таки вдалося побувати на кількох заняттях. Мені сподобалося, що наш викладач, крім фізіологічних нюансів асан, пояснював, що стоїть за ними в сенсі енергетики, історії й сенсу. Завдяки цьому ти усвідомлюєш, що робиш. Онлайн-заняття мені подобаються, у наш час це хороша альтернатива офлайн. Але поки остаточно не сформувала свою думку щодо йоги в компанії: потрібно ще походити.

Взагалі йогу я практикую вже кілька років. Заняття допомагають мені бути ближчою до себе, відчувати своє тіло, відстежувати стан і більш дбайливо ставитися до себе й оточуючих. А ще йога знімає стрес, відволікає й допомагає ставати гнучкими у всіх сенсах.

;

Олег, DevOps engineer ISsoft

У мене були дві спроби займатися йогою: кожен раз практика тривала менше року й  у підсумку приносилася в жертву іншим активностям або обставинам. Зараз займаюся разом із нашою групою ISsoft, але не так регулярно, як хотілося б. Доводиться робити перерви через сезон застуд. На жаль, поки не виходить відчути тіло так, як це буває лише після трьох-чотирьох повноцінних занять поспіль. Однак усе попереду.

Онлайн-формат мені скоріше не подобається, ніж подобається. Але нічого не зробити. У залі завжди є контакт із тренером, навіть на групових тренуваннях, а також загальний настрій і атмосфера, немає відволікаючих чинників. А все це дуже важливо на початковому етапі. Коли вже є звичка й розуміння — можна підтримувати себе вправами і з монітора, і взагалі без інструкторів (але без тренера досить швидко втрачається регулярність). Однак великий плюс онлайн-занять — можливість переглянути урок пізніше, послухати настанови, а вдруге вже повторювати асани. Дуже допомагають і текстові роз’яснення та посилання на відібрані матеріали, які міг би й сам знайти, але ці вже «схвалені». 🙂

;

Тетяна, QA engineer ISsoft

Мені дуже подобаються практики в ISsoft. На заняттях у компанії наш викладач дає нам класичну йогу, як я вважаю. Для мене зараз це саме те, що потрібно, ніби викладач намацала правильний напрямок руху. Актуальна йога ще й тому, що всі ми ведемо сидячий спосіб життя, який дуже позначається на здоров’ї: болять різні частини тіла, не вистачає руху. Здорово, що компанія надає можливість відновити сили, приділити увагу своєму здоров’ю і психологічної рівноваги. Йога для мене — це спорт і психотерапія.

Приємно відчувати зміни в собі після занять. Я нібито вирівнююся і витягуюся, починаю дихати на повні груди. А потім, як у фільмі, відчуваю, як сила тече в мені і я єдина з цією силою. Виходить такий ось заряд емоцій, енергії на весь день.

До онлайн-формату в мене є питання, оскільки хочеться розуміти, чи все я роблю правильно, чи не заподію я своїм виконанням асан шкоду своєму тілу й так далі. Сподіваюся, що надалі формат трохи скоректується. Здорово було б зустрічатися й  у реальному залі, але думаю, усе попереду. А взагалі йога — це відмінна ініціатива, спасибі ISsoft за неї. Також вдячна викладачеві за професіоналізм, вміння пояснити складні речі простою мовою й не впадати у відчай через технічні неполадки, зберігаючи бадьорість і спокій духу.

Tags: