До списку

ISsoft Ukraine відсвяткував свій перший день народження

21 Грудня, 2021

У грудні 2020 року компанія ISsoft відкрила перший центр розробки програмного забезпечення в Україні, а саме – у Львові. Що вдалось за цей рік, чим приваблюють спеціалістів в одному з наймолодших офісів компанії і як вдається будувати відносини в умовах пандемії – розказуємо далі.

За будь-якою компанією стоять люди і, у випадку з українським офісом ISsoft, історія починалася з двох спеціалістів. Першими працівниками були генеральний менеджер Дмитро Сенніков і системний адміністратор Тарас Городов. Сьогодні ж, компанія суттєво виросла і тут працюють більш як 70 людей у співпраці з іншими 1900+ по всіх локаціях компанії. Співробітники ISsoft Ukraine вже є у 13 областях України, від Харкова до Закарпаття. І віддалений формат роботи та всі організаційні процеси, на думку керівництва – це не обмеження, а можливості для розвитку.

;

Дмитро Сенніков, General Manager:

— «Ремоут» дав нам можливість наймати співробітників з інших міст. Накопичений досвід та інфраструктура дозволяють нам легко доставляти робочу техніку та подарунки до важливих подій за один день, розв’язувати технічні проблеми через віддалений доступ або за допомогою роботи авторизованого сервісу, а також підписувати документи у цифровому форматі.

Секрет становлення та успіху ISsoft полягає у здоровій та демократичній атмосфері в колективі, де кожен може безпосередньо звернутися зі своєю пропозицією до керівництва, а відносини в команді є однією з провідних цінностей. Підходи залишилися незмінними, але умови таки змінилися: перебуваючи фізично у різних містах та на різних проектах, складніше утримувати цей зв’язок. Для цього було на початку осені було організовано офлайн корпоратив, на який з’їхались колеги з віддалених куточків України, щоб таки познайомитись особисто та спільно відпочити.

;

Дар’я Урусова, HR manager:

— Значна частина працівників не перетинається один з одним на одних проектах, але нам все одно хотілося, щоб вони відчували свою приналежність ще й до української команди загалом. Захід був лише один, але я вже бачу зміни: частина хлопців зійшлися на темі технології, з якою стикаються на роботі, trainees теж потягнулися один до одного, оскільки проживають схожий досвід, хтось почав спілкуватися через загальні захоплення. Коли ми спілкуємося віч-на-віч, відчувається зміна настрою на краще – адже всі вже знайомі між собою.

В ISsoft Ukraine бувають і менші за масштабом, але не своїм значенням приводи для зустрічей. Корпорація має традицію влаштовувати особливі вітання для співробітників, які стали «ювілейними» у тій чи іншій глобальній практиці. Так, частина львівського офісу збиралася, щоб привітати 50-го колегу у своїй команді, а також 100-го у Business Intelligence та Mobile-розробці.

Об’єднують команду не лише події, а й ідеї. Благодійна ініціатива Online Sport Initiative мотивує співробітників компанії займатися однією з дисциплін тріатлону, конвертуючи кілометри у фінансову допомогу тим, хто цього потребує. Раз на 3 місяці добра справа змінює «прописку», та саме зараз усі зусилля направлені на збір коштів для фонду «Крила надії» у Львові.

Вікторія Халапук, Marketer:

— Ми раді, що проект дістався України і ми маємо можливість допомогти місцевій благодійній організації у Львові. Саме на поточному етапі ми розширили підтримку та почали враховувати не лише біг, а й плавання та велоспорт. Сподіваюся, все це стане поштовхом для колег, які займаються іншими видами спорту та хотіли приєднатися до ініціативи і збільшить масштаб допомоги у рази.

Сьогодні ISsoft в Україні однозначно можна назвати “великою маленькою компанією”. Тут зустрічаються особливості міжнародної корпорації та маленької команди, де всі знають одна одну – зі своїми плюсами та мінусами. Перших все ж таки більше. За словами менеджменту, технічних експертів у компанію приваблює доступ до R&D лабораторій, де можна розробляти інноваційні рішення в галузі блокчейну, AI та машинного навчання, IoT та розширеної реальності. Не меншу роль відіграють налагоджені процеси: сформована база клієнтів, можливість переміщення між офісами у різних країнах, прозора система підвищення кваліфікації. Проекти, в яких можна взяти участь різноманітні: наші співробітники працюють над рішеннями в E-Learning та E-Commerce, Consulting та Healthcare, а також у багатьох інших сферах.

За минулий рік до команди приєдналися не лише досвідчені фахівці, а й ті, хто тільки-но починає свій шлях в ІТ-галузі. Це стало можливим якраз завдяки побудованій всередині компанії системі навчання в корпоративному Тренінг-центрі. в Україні пройшло вже кілька наборів у безплатну Школу розробника, і до штату потрапило чимало стажерів. Компанія будується навколо талантів і готова всіляко підтримувати їх у кожному починанні.

Дмитро Сенніков, General Manager:

— Нас поки що небагато, і я знаю всіх людей за іменами, уявляю, хто на якому проекті. Маленький штат робить нас гнучкими: будь-яка людина може звернутися до мене з пропозицією чи проблемою безпосередньо. Якщо ця ініціатива принесе користь компанії, їй завжди будуть раді. Зараз є величезні можливості зростання тих, хто вміє і знає, як організовувати процеси, розв’язувати проблеми.

Безумовно, один рік – замало, щоб підбивати підсумки та говорити про значні досягнення. Проте, у 2021 році команда змогла суттєво врости – як у кількісному, так і у професійному вимірі.

Такий динамічний розвиток, а також нестандартна ситуація на ринку в умовах пандемії, щодня ставлять перед ISsoft Ukraine нові виклики, на які потрібно швидко відповідати – і сьогодні немає жодних сумнівів, що ми успішно з цим справляється завдяки маленькій команді, яка вміє робити великі речі.