До списку

Об’єднались, щоб зігріти Захисників України

6 Грудня, 2022

Вже понад 8 місяців наша держава бореться за перемогу у війні з окупантом. Ми як компанія не залишаємось осторонь: продовжуємо працювати для підтримки економіки, волонтерити та організовувати благодійні ініціативи. Останння з них – збір коштів серед колег з Coherent Solutions/ISsoft для закупівлі теплого одягу для наших Героїв.


Ініціатива “Зігрій Захисника” від ISsoft Ukraine була започаткована на початку жовтня. Дуже хотілось День Захисника та Захисниць цьогоріч відзначити практичною допомогою для тих, хто на передовій. І для того, щоб зробити це максимально злагоджено та організовано, ми погодили спільні дії з благодійним фондом “Їжаки на зв’язку”. Творці фонду – це це команда волонтерів з Дніпра, яка З 26 лютого, кожного дня допомагає нашим військовим на передовій Донецького, Харківського та Запорізького напрямку.

Так, за 2 тижні збору нам вдалось залучити 154 328 грн, які використали на придбання темобілизни turbat та пошиття флісових курток.


Попри перешкоди з доставкою, радіємо, що нашим військовим вдалось отримати теплі речі.

Віримо, що кожна допомога цінна і потрібна. Тому будемо й надалі підтримувати наших захисників та надсилати їм потрібну допомогу.

Слава Україні! Героям Слава!