До списку

Робота в аутсорсингу VS в продуктовій компанії: що вибрати?

25 Лютого, 2021

Під час пошуку вакансій в ІТ ми постійно запитуємо себе: «Вибрати роботу в аутсорсингу чи йти в продуктову компанію?». Ми вирішили розібратися з відмінностями між аутсорсинговими фірмами та продуктовими компаніями, ґрунтуючись на досвіді наших співробітників.

Перш ніж почати порівняльний аналіз двох типів компаній, хочемо звернути вашу увагу на те, що під час вибору роботи варто розглядати кожну окрему компанію і проєкт індивідуально. Усі наведені думки співробітників ISsoft суб’єктивні. Решта суджень застосовні до всіх компаній в усередненому вигляді.

Що ж таке продуктова компанія?

Продуктова компанія займається розробкою власного продукту у вигляді додатку, девайса, сервісу тощо. Продуктом компанії також може бути група будь-яких винаходів. Під час пошуку роботи варто звертати увагу на розміри компанії і її вік, адже стартапи, які щойно з’явились, також належать до продуктових компаній.

Продукт найчастіше є власністю компанії. І часто для розробки продукту використовується один стек технологій. Але є й винятки.

У великих корпораціях продуктова компанія поєднує в собі й аутсорсингові проєкти, і продуктову основу, і консалтингові відділи. Так само й деякі проєктні команди в аутсорсингу роблять продукти на замовлення для клієнта.

У продуктовій компанії прибуток безпосередньо залежить від продажів продукту. Якщо продукт добре продається, то співробітники можуть отримувати вищу заробітну плату; якщо все навпаки, то це також може відображатися на їхньому достатку. Тут усе залежить від керівника компанії й особистих домовленостей із фахівцями. Варто зазначити й те, що в продуктових компаніях співробітники також розробляють ПЗ, яке не продається, а використовується як безплатне доповнення до продукту.

Аутсорсингові компанії

Аутсорсингові компанії займаються розробкою ПЗ на замовлення. Тобто компанія співпрацює зі сторонніми замовниками, яким потрібне різне програмне забезпечення, його підтримка та вдосконалення. За кілька років в аутсорсі ви можете встигнути попрацювати у сфері фінансів, медіа, охорони здоров’я тощо. Також аутсорсингову команду можуть на деякий час «продати» продуктовій компанії.

В аутсорсингу гроші компанії заробляють співробітники. Але отримують заробітну плату вони не від клієнта, на якого працюють, а від компанії, де працевлаштовані. Співробітники компаній такого типу рідко мають частки в компанії й отримують бонуси від прибутку.

Аутсорсингові компанії найчастіше продають години роботи, тому співробітникам платять саме за час.

Якщо не продукт і аутсорс, то що?

Крім продуктових компаній і аутсорсу є компанії, які належать до кадрових агентств — аутстаф-компанії. Такі компанії займаються наймом співробітників і їхнім подальшим «транспортуванням» в інші компанії. Відмінність від аутсорсу в тому, що співробітників тимчасово влаштовують у штат іншої компанії, поки вони виконують потрібну роботу. В аутстаф фірмах кадрові питання, табелі робочого часу, трудові книжки та інші питання бере на себе компанія, яка наймає вашого співробітника. Також відпадають ризики багатьох міграційних і податкових штрафів. Варто зазначити, що не у всіх країнах законодавчо допускається діяльність аутстаф-компаній.

Є й консалтингові компанії, які впроваджують уже розроблене ПЗ. Перед впровадженням сервісу з клієнтами працює консультант, а щойно вимоги з’ясовані, то підключаються розробники та інженери.

Також у багатьох нетехнологічних компаніях є ІТ-відділи, де працюють програмісти, системні адміністратори й бізнес-аналітики. Це й банки, і страхові компанії, і великі підприємства, і форекс-брокери.

Усі компанії відрізняються своїми фішками, бонусами, корпоративною культурою і ставленням до співробітників. Деякі не піклуються про комфортні місця для перекусів і обідів, а хтось відкриває для співробітників цілі обідні комплекси тощо. Безсумнівно, ви всі бачили умови, у яких працюють співробітники Google, й уявляєте офіс співробітника нетехнічної державної компанії, де є ІТ-відділ.

Давайте розберемося з плюсами й мінусами роботи в продуктовій і аутсорсинговій компанії, адже здебільшого в таких компаніях хоче працювати більша частина ІТ-фахівців.

Плюси аутсорсингу

Необмежене коло знайомств.

;
Максим,
DevOps-інженер у ISsoft

«Щоби змінити коло знайомих або розширити його, зовсім не обов’язково міняти місце роботи, заново відчувати стрес, проходячи співбесіди, і переживати про збіг очікувань із реальністю. Мені дуже подобається те, що в аутсорсинговій компанії в мене настільки широке коло знайомств. У такій компанії ви можете працювати на одному проєкті рік, потім перейти на інший проєкт до незнайомих вам колег, поїхати у відрядження, познайомитися там з іншими розробниками тощо».

Безсумнівно, все залежить від розміру проєкту, розміру компанії та терміну вашої роботи в ній.

Кар’єрний ріст.

Аутсорсингові компанії постійно ростуть і знаходять нових клієнтів, набуваючи з ними нові проєкти. На кожен проєкт потрібна ціла команда фахівців. Якщо ви будете підвищувати свої професійні скіли й постійно розвиватися, вам будуть пропонувати завдання і проєкти, що відповідають вашим знанням: усе складніші і відповідальніші.

;
Максим,
DevOps-інженер у ISsoft

«У аутсорсі не потрібно чекати десятки років, поки хтось піде на пенсію, щоби зайняти керівну посаду. Як тільки я прийшов на свій проєкт, то з’явився проєкт у проєкті, де до мене додали ще трьох співробітників. За посадою я все ще не Lead, але по факту вже виконую таку роль».

Різноманітність.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«На кожному проєкті є свій стек технологій, і потрібно зазначити, що проєкти дуже різні. Так, за кілька років роботи в аутсорсингу на декількох проєктах ви зможете набратися досвіду роботи з широким спектром інструментів розробки».

В аутсорсингу є проєкти з абсолютно різних сфер, на абсолютно різних стеках. Там вам підберуть проєкт під ваші інтереси, і ви зможете застосувати весь ваш досвід і знання.

;
Максим,
DevOps-інженер у ISsoft

«Те, що ви можете змінити проєкт, коли почнете розуміти, що «вигораєте», і водночас вам не потрібно змінювати місце роботи — безсумнівний плюс. У продуктових компаніях вигорання вирішується лише кардинальною зміною діяльності, що можливо вже тільки в іншому місці».

Безперервне навчання.

Оскільки проєктів є безліч,  вам стане в пригоді широке коло знань. У замовника може бути незнайома вам інфраструктура, яку доведеться швидко освоїти, або відкриється посада, на яку терміново знадобиться кандидат із певними знаннями. Плюс аутсорсингові компанії часто зацікавлені в навчанні своїх співробітників, щоби вони могли професійно зростати, залишаючись у компанії. У ISsoft, наприклад, є власний Тренінг-центр, де навчають співробітників із різним досвідом.

Можливість реалізувати свої ідеї на нових технологіях.

Коли на проєкті немає чіткого технічного завдання від замовника, співробітники самі можуть запропонувати шляхи вирішення завдань. Клієнти їх обов’язково вислухають і приймуть рішення. Отже, ви зможете реалізувати свої задумки і «обкатати» їх на реальному проєкті.

Відрядження.

У міжнародних аутсорсингових компаніях співробітників відправляють на знайомство із замовниками за кордон. Там ви не тільки зможете особисто познайомитися зі своїми клієнтами й колегами з-за кордону, але й попрактикувати англійську та подивитися іншу країну. Компанія ISsoft працює з клієнтами із Західної Європи та США і відправляє туди своїх співробітників у відрядження.

;
Максим,
DevOps-інженер у ISsoft

«Я завжди мріяв побувати в США. Щойно я прийшов на проєкт в ISsoft, мене відразу відправили у відрядження. Крім безплатної поїздки в країну мрії, знайомств із бізнесом клієнта, мені за все це ще й платили. Це ж ідеально».

Постійне прокачування англійської мови.

Міжнародні аутсорсингові компанії співпрацюють із клієнтами зі всього світу. Отже, розробники та інші проєктні співробітники взаємодіють і спілкуються на мітингах із клієнтом англійською мовою.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«Щоденне спілкування із замовниками чудово підтримує й покращує мій рівень англійської».

Повага до особистих кордонів.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«Баланс між роботою та особистим життям в аутсорсингових компаніях дотримується й дуже рідко порушується. У продуктовій компанії, де я працював, були постійні овертайми для допрацювання функціоналу».

В аутсорсинговій компанії ви зобов’язані лише відпрацювати встановлені години протягом робочого дня. Якщо ви захотіли попрацювати довше, або змушені це зробити через «завал» на проєкті, або через необхідність швидше виконати проєкт, то додаткові овертайми оплачуються вам компанією і замовником. Лише ті компанії, які нешанобливо ставляться до праці своїх співробітників, дозволяють їм безкоштовно працювати більше встановленого часу.

;
Максим,
DevOps-інженер у ISsoft

«У продуктових компаніях буває така практика, що вам сідають на плечі і звішують ноги, поки ви згодні мовчки так працювати. В аутсорсі система оплати овертаймів вирішує цю проблему. Так, у нас бувають вечірні мітинги із замовниками зі США. Але найчастіше самі клієнти наполягають, щоби мітинги перенесли на ранковий час, коли в нас саме кінець робочого дня»

Можливість отримувати бонуси за ініціативу на проєктах або у відділах.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«У компанії можна отримати бонус за цікаві пропозиції щодо поліпшення проєкту і його процесів, якщо ініціатива буде прийнята. Також можна допомогти Тренінг-центру із запуском курсу або взяти участь у розробці проєкту відділу».

Мінуси аутсорсингу

Обмеження щодо термінів роботи та високе навантаження.

Найчастіше в аутсорсингових компаніях є чіткі терміни, адже час — це гроші, а мета команди розробки — зробити якісну роботу якомога швидше. Буває так, що команда не вкладається в дедлайн, тоді розробниками доводиться овертаймити.

Чіткі технічні завдання також можуть створювати проблеми. На деяких проєктах не можна відступати від заздалегідь обумовленого стека технологій. Виходить, що розробник може знати, як виконати завдання ефективніше і швидше, але не може скористатися цією можливістю.

Повільні процеси.

Залежно від побудованих на проєкті процесів в аутсорсингових компаніях може бути багато «бюрократії»: тривале погодження нововведень, нескінченні code review.

Відсутність опціонів для рядових співробітників компанії.

В аутсорс компаніях немає опціонів. У продуктовій компанії вам можуть запропонувати, наприклад, 0.001 % від вартості компанії, які ви зможете перевести в готівку.

Плюси продуктової компанії

Бонуси від прибутку та за результатами роботи.

Деякі продуктові компанії пропонують своїм співробітникам бонуси від продажів продукту. Тобто при успішній реалізації продукту співробітники отримують певний відсоток від прибутку.

Також у продуктових компаніях прийнято винагороджувати співробітника грошовим бонусом на всіх стадіях розробки за результатами виконаної роботи.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«Умови отримання опціонів скрізь різні. Я, наприклад, працював у компанії, де перевести в готівку акції можна було тільки після того, як відпрацюєш у компанії чотири роки. Потенціал опціону дуже хороший, адже компанія може с тати вельми прибутковою і відомою, тоді маленька частка буде обчислюватися великими цифрами».

Швидкий кар’єрний ріст на ранньому етапі розвитку компанії.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«На ранніх етапах є можливість зайняти лідерські посади, організувавши команду. Це хороший спосіб набратися досвіду в управлінні та швидко вирости».

У невеликих продуктових компаніях, що розвиваються, постійно відкриваються нові відділи і з’являються підпроєкти. Коли ви потрапляєте в таку компанію і у вас уже є досвід, якого достатньо для того, щоби ним ділитися, вам можуть запропонувати стати керівником проєктної команди, а потім і відділу. Вертикальний ріст у таких компаніях може бути для вас дуже стрімким.

Челенджі

На етапах перевірки гіпотези є можливість роботи з challenging завданнями, які ще не були реалізовані на ринку.

Мінуси продукту

Високі вимоги до кандидатів.

Продуктові компанії рідко шукають фахівців-початківців в ІТ, тому можна зазначити, що поріг входження в такі компанії вищий, ніж в аутсорсингові. Знов-таки, усе залежить від проєкту, але якщо узагальнювати всі проєкти й компанії, то для працевлаштування в продуктову компанію потрібно більше знань і досвіду.

Ризик неуспіху продукту і його подальшого закриття.

Якщо продуктова компанія вирішить закритися, вам доведеться шукати собі нове місце роботи. Коли закривається проєкт в аутсорсі, співробітників просто тимчасово відправляють на бенч і потім влаштовують на інший проєкт.

Коли працюєш над одним і тим самим продуктом протягом декількох років, виконуючи схожі завдання, мотивація трудитися і працювати падає. Наростає емоційне вигорання. Розбавити завдання чимось іншим буває складно, а одноманітність погіршує ситуацію.

;
Максим,
DevOps-інженер у ISsoft

«Працювати над одним проєктом і добре, і погано. З одного боку — ти приходиш, набираєшся нових знань. Але, через рік-два, тобі вже не потрібно рости, тому що ти й так усе знаєш. Тобі потрібно якісно виконувати вже рутинні завдання — і працювати стає нудно»

Повільний розвиток.

Ваш кар’єрний ріст буде залежати від становища компанії на ринку. Якщо компанія буде швидко розвиватися, то людей будуть набирати активніше, і тоді шанс вирости на посаді буде вищий. Але якщо компанія довго стоїть на місці або вже досягла своєї стелі на ринку, то розширення навряд чи станеться, і сподіватися на місце під сонцем, поки когось не звільнять, не варто. Зазвичай активний і швидкий ріст відбувається саме в аутсорсингу.

Ще один нюанс у розвитку ваших професійних скілів у продукті: стек технологій практично не змінюється. У продуктових компаніях рідко можна спробувати впровадити нову технологію й застосувати новий інструмент, завжди потрібно буде поглиблюватися в наявний стек і підтримувати продукт. З одного боку, ви глибоко занурюєтеся в технологію, але з іншого, якщо захочете змінити роботу, то наступного роботодавця буде цікавити не одна технологія, а ваша універсальність і широта знань.

Обмежене спілкування з носіями англійської.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«Як правило, спілкування з носіями англійської мови обмежене, бо усе вирішується з місцевим менеджментом».

Суб’єктивні моменти:

Робота на якість VS Робота на швидкість.

Кажуть, що продуктові компанії рідко влаштовують гонки з часом, адже від кількості витраченого часу не залежить ціна продукту. А в аутсорсі всі постійно овертаймлять і страждають від високого навантаження. Тут потрібно розглядати кожну компанію індивідуально. Наприклад, розробники в продуктових компаніях постійно працюють над оновленням продукту, додають нові фічі й переписують якісь давні похибки. Тому іноді робота над продуктом вимагає поспіху.

У стартапах неспокійні ситуації трапляються частіше: у них співробітники, буває, не просто знаходяться в гонці з часом, але і працюють цілодобово, щоби встигнути вийти на ринок у будь-якому стані раніше за потенційних конкурентів і заявити про себе.

;
Максим,
Mobile developer у ISsoft

«Якість коду в продуктових компаніях не завжди на висоті: на ранніх етапах усе робиться «аби працювало», а потім, коли продукт закріпився на ринку, доводиться жити з legacy і не завжди є можливість що-небудь змінити».

Рівень заробітної плати.

Заробіток в аутсорсингу безпосередньо залежить від ваших знань і досвіду, а також від клієнтів компанії. Можна сказати, що оплата праці буде середньою по ІТ-ринку. Виплати в продуктових компаніях залежать від позиції компанії, адже прибуток на 20 осіб у колективі може бути високим, але питання в тому, скільки керівник готовий платити співробітникам.

;
Максим,
DevOps-інженер у ISsoft

«Якщо порівнювати з місцевими продуктовими компаніями, то стеля зарплат набагато вища. Порівнювати з міжнародними продуктовими компаніями можна, але не завжди аутсорсинг у цьому порівнянні опиниться у виграші»

Ми розповіли вам про основні позитивні та негативні моменти роботи в продуктових і аутсорсингових ІТ-компаніях. При виборі місця роботи радимо звернути увагу на історію компанії, відгуки співробітників, корпоративну культуру, умови праці і, найголовніше, на проєкт. Адже найважливіше, щоби вам було комфортно працювати. І лише вам вибирати, з якими мінусами ви готові миритися і без яких плюсів не готові працювати. Успіхів!

А якщо ви приймете рішення працювати в аутсорсі, ISsoft з радістю прийме вас у свою команду!