До списку

Щорічна конференція ISsoft Insights 2019 відбулася 1 червня в Мінську

6 Березня, 2019

Відкрита технологічна конференція ISsoft Insights зібрала в готелі Marriott понад 350 учасників, для яких виступали двадцять шість доповідачів, проводилося чотири воркшопи і були організовані інтерактивні зони відпочинку.

Протягом дня гості конференції відвідували доповіді на трьох напрямах: «Technology», «People», «Workshops». У цьому році на захід приїхали клієнти ISsoft – RealBlocks і Wildflower Health. VP of Engineering в RealBlocks Colin Sheppard розповів, як правильно розробляти блокчейн-продукти для фінансового ринку, що знайшло відгук у слухачів. А CTO Wildflower Health Keith Jaeger відкрив секрет, як побудувати успішний стартап, і поділився своїм тридцятирічним досвідом у створенні восьми стартапів.

Напрям «People» викликав найбільший інтерес в учасників конференції: тут вчили впроваджувати менторинг в команді, вводити інновації на проекті, а також готуватися до прісейлу за три дні. Не обійшлося і без доповідей у сферах QA, UX та DevOps.

Одним з найцікавіших воркшопів став «Robot Operating System», на якому гості могли відчути себе в R&D відділі, запускаючи роботів. Вдалося, звісно, не всім, але організатори майстер-класу добре відгукувалися про результати роботи слухачів.

Технологічний напрям зібрав найбільше запитань із залу. Поговорили про доповнену реальність, блокчейн, і пояснили, хто такий професійний розробник, і скільки годин досвіду потрібно, щоб отримати це «звання».

Відпочити учасники заходу могли, збираючи головоломки і граючи в інтелектуальні ігри.

Протягом дня ISsoft виходила в прямі ефіри з гостями та доповідачами конференції, зараз їх можна подивитися на сторінці Facebook.

Завершив ISsoft Insights Генеральний директор ISsoft Олександр Шнеєрсон. Він подякував усім учасникам заходу та запросив гостей на конференцію в наступному році.

Tags: