До списку

В ISsoft відбувся online-півмарафон для працівників компанії

10 Жовтня, 2020

Співробітники компанії постійно беруть участь у різних змаганнях, благодійних забігах і марафонах. Для прикладу в цьому році Мінський півмарафон скасували і пробігти його командою ISsoft не вдалося, спортсмени компанії провели для себе й колег корпоративний Online-півмарафон.

До півмарафону ISsoft можна було приєднатися з будь-якої точки планети, де є інтернет. Усе, що потрібно було, щоб узяти участь — це надіслати скріншот своєї пробіжки на 3/10/21 кілометр, де було б видно карту дистанції, підсумковий час і швидкість. Завдяки формату в півмарафоні взяли участь і наші колеги з Міннеаполіса й Софії, а в майбутньому будуть долучатися колеги і з України.

У Мінську для всіх, хто хотів побачити колег із віддаленої роботи, організували спільний пробіг навколо Цнянського водосховища. Так 26 вересня охочі побігати й поспілкуватися офлайн бігли разом 10/21 км навколо водосховища. Бонусом офлайн-марафону були корисні вуглеводи й підтримка близьких, друзів і колег.

«У 2019 я бігла п’ять кілометрів на Мінському півмарафоні, і мені дуже сподобалося. Опісля я знайшла тренера, стала займатися бігом, і півроку готувалася до напівмарафону. Була дуже рада, що в ISsoft вирішили провести свій забіг. Я вперше бігла 21 км і задоволена результатом! Було непросто, але завдяки підтримці, усе вийшло, а на останніх 7 км вдалося навіть прискоритися. Спасибі ISsoft за такий захід».

Front End & Web engineer ISsoft, Маргарита Кузнєцова

Усі учасники півмарафону отримали пам’ятні подарунки, адже навіть маленька перемога — це все одно перемога над собою.

Tags: