До списку

Як працює ISsoft Ukraine в умовах війни

10 Березня, 2022

Найбільша цінність для нашої компанії – це люди.

З першого дня війни, коли Росія жорстоко напала на Україну, ми розпочали роботу в найпріоритетнішому напрямку – допомога нашим працівникам переїхати до безпечних локацій. Станом на 10 березня більшість наших колег у безпеці – частина переїхала закордон, решта – в різні куточки Західної України.

Підтримка від компанії

Зі сторони американської компанії Coherent Solutions, частиною якої є ISsoft Ukraine, ми отримали та продовжуємо отримувати неймовірну підтримку. Керівники та колеги з підрозділів у Польщі, Румунії, Молдові, Литві та Болгарії допомагають тим, хто вже переїхав до цих країн, влаштувати побут та налагодити роботу. А також наші колеги надають гуманітарну допомогу та кошти для підтримки переселенців з України, що є справді важливим у цей час.

Фонд допомоги колегам
Розуміючи складний період для кожного працівника ISsoft Ukraine, адміністрація створила додатковий фонд, з якого співробітники отримали допомогу в розмірі 1000$. Для тих хто змушений був переїхати в більш безпечне місце, передбачена додаткова допомога у 3000$.

Важливо те, що ми подбали також про нових працівників. Усі, хто прийняв пропозицію роботи від ISsoft Ukraine, розпочали роботу згідно запланованого графіку і пройшли необхідний онбординг. Разом з тим, ми з розумінням ставимося до тих випадків, коли людям потрібно більше вільного від роботи часу на те, щоб забезпечити безпечне середовище та налаштувати робочий процес. Колеги для нас цінні, і тому ми допомагаємо з переїздом та пошуком житла всім, хто цього потребує.

Благодійні пожертви переселенцям

І звісно ж, ми не залишились осторонь від потреб нашої держави – від компанії перерахували гуманітарну допомогу через фонд «Крила Надії» та через фонд НБУ спрямували благодійну допомогу для підтримки громадян України, які найбільше зараз страждають від війни.

Від імені Coherent Solutions було створено Фонд гуманітарної допомоги для народу України, ціллю якого є зібрати 100 000$.

Також ми приєднались до ініціативи від Львіського ІТ-Кластеру “Tax Pay Forward” та сплатили податків на суму 300 000 грн.

Волонтерство

Наші працівники не припиняють волонтерити – дехто вступив до лав «кіберфронту», частина людей активно бореться на інформаційних теренах, дехто плете маскувальні сітки, а дехто виходить на мітинги в підтримку України в інших країнах. Саме зараз ми об’єднались не лише на проектах, а й у простих речах та разом переживаємо спільний біль за нашу країну.

Що буде далі

Ми продовжуємо працювати, щоб забезпечувати потік фінансів в економіку України та допомагаємо у різних соціальних напрямках. У планах – ділитись корисною інформацією для психологічної підтримки тих, хто постраждав у цій війні, комунікувати з благодійними фондами щодо наступних пожертв на потреби українців, а також розвиток ініціатив всередині компанії.

Все буде Україна! Разом ми переможемо!