До списку

Зимова вечірка ISsoft On Air відбулася в онлайн-форматі

4 Січня, 2021

Winter Party ISsoft On Air відбулася 23 грудня в Workplace для всієї компанії. Трансляцію дивилися майже 500 співробітників, багато з яких зібралися на корпоратив разом із сім’єю, друзями й хатніми тваринами.

Прямий ефір вівся із секретної студії, де всіх чекав незмінний ведучий Павло. За три години корпоративу співробітники залишили 4,4 тисячі коментарів: активно зустрічали кожен ролик, конкурс і етап заходу. Численні згадки ISsoft в соціальних мережах також залишилися в історії цього вечора.

На ISsoft On Air були креативні ролики за участю колег, театральна постановка, кілька конкурсів із корпоративними призами й навіть виступи відомих білоруських груп — Nizkiz та Intelligency. Не обійшлося без творчості популярного в корпоративних соціальних мережах Поета на карантині.

Певним плюсом такого формату стало те, що співробітники могли не виходячи з дому, сидячи на улюбленому дивані в компанії кота і смачного новорічного подарунка від ISsoft, зануритися у святкову атмосферу корпоративу та спілкуватися з колегами в чаті. Деякі ІСсофтівці зібралися з колегами, щоби подивитися корпоратив, але обіцяли, що будуть тримати дистанцію. Чи вдалося це — не знаємо. Але сподіваємося, що ISsoft On Air всім сподобався. Звичайно, ми всі віримо, що влітку 2021 року ISsoft Summer Party відбудеться вже офлайн.

Tags: