Хмарні рішення і DevOps

DevOps як послуга

В ISsoft послуги DevOps входять у розробку програмного забезпечення протягом усього життєвого циклу продукту. Досвід та експертиза команди DevOps дає змогу автоматизувати тестування, розгортання і випуск програмного забезпечення, що значно підвищує якість продукту й мінімізує витрати.

Наші інженери DevOps проєктують ІТ-середовище, розробляють масштабовану хмарну інфраструктуру й автоматизують процес доставки програмного забезпечення на основі готових фреймворків автоматизації або користувальних сценаріїв, написаних на таких популярних мовах програмування, як Ruby, Python, PowerShell, Bash, JavaScript та інших.

Управління хмарною інфраструктурою

Команда ISsoft допомагає нашим клієнтам у плануванні, проєктуванні та розгортанні хмарних систем, включно з адаптацією методів управління конфігурацією і процесів випуску продукту для інтеграції в хмарне середовище. Інженери DevOps ISsoft оцінюють безпеку інфраструктури та аналізують її продуктивність. Наші фахівці також надають рекомендації з покращення відмовостійкості або проєктування та виправлення основних проблем.

Робота інженерів DevOps не закінчується на етапі перенесення інфраструктури в хмару. Керування хмарною інфраструктурою в ISsoft також включає тестування резервних копій для можливості відновлення й моніторинг процесів відновлення.

Нашу команду інженерів можна вважати першою лінією технічної підтримки, бо вони розв’язують проблеми, пов’язані з роботою системи, і повідомляють команду розробників про необхідність усунути несправності в додатку. Ми можемо співпрацювати зі службою підтримки клієнтів або допомогти налаштувати процес технічної підтримки з нуля.

Infrastructure as Code

У процесі реалізації проєкту ми використовуємо модель Infrastructure as Code на базі наших експертних знань і стеку технологій, щоби допомогти клієнтам створити стабільну інфраструктуру. Замість ручної конфігурації середовища наші інженери автоматизують стандартні адміністративні операції, що підвищує продуктивність системи й забезпечує безпечне управління змінами й масштабовану віртуальну інфраструктуру.

Моніторинг та сповіщення/повідомлення

Ми вважаємо, що основою успішного функціонування системи є виявлення її слабких місць на ранній стадії, щоби не допустити можливі проблеми в майбутньому. Саме тому ми завжди пильно стежимо за всіма процесами, щоби вжити необхідних заходів ще до того, як потенційна проблема стане реальною. Наші інженери DevOps впроваджують автоматизовані компоненти моніторингу системи та сповіщення. Ми аналізуємо зібрані показники і не тільки повідомляємо клієнта в разі виявлення проблем, а й досліджуємо їхні першопричини та надаємо докладні звіти й рекомендації з їхнього виправлення.

Continuous Integration and Deployment

Інженери DevOps ISsoft розробляють і реалізують стратегії безперервної інтеграції (CI) і безперервного розгортання (CD) для проєктів із розробки програмного забезпечення. Наші інженери підбирають необхідні інструменти й технології автоматизації для покращення наявних процесів розробки, інтеграції й тестування.

Configuration as Code

Команда інженерів DevOps в ISsoft допомагає спроєктувати масштабоване й надійне ІТ-середовище для програмного забезпечення. Використання моделі Configuration as Code дає змогу замінити ручне налаштування й оновлення компонентів системи на автоматизовані процеси, щоби забезпечити швидку й надійну реалізацію проєкту з мінімальними витратами для клієнта.

Аудит IT-інфраструктури

Міграцію ІТ-інфраструктури в хмару зазвичай проводять, щоби зменшити витрати й підвищити продуктивність. Проте з часом хмарна інфраструктура розширюється і призводить до додаткових витрат. Цю проблему можна вирішити, провівши незалежний детальний аналіз ІТ-інфраструктури, який включає звіт про виявлені або потенційні помилки, а також рекомендовані виправлення та оновлення.

Наші послуги з аудиту хмарної інфраструктури спрямовані на зниження витрат та оптимізацію ІТ-інфраструктури. Експерти ISsoft проводять поглиблений аудит ІТ-процесів у бізнесі клієнта, щоби виявити недоліки та активи, які використовуються не повністю, і скласти рекомендації щодо перепрофілювання ресурсів для зниження загальних витрат.

Стек технологій

Платформи

CI/CD

Infrastructure as code

Configuration as code

Моніторинг та сповіщення

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо