Розробка програмного забезпечення на замовлення

Комплексні послуги зі створення програмного забезпечення

Ми поєднуємо досвід розробки програмного забезпечення та галузеві знання експертів, щоби створювати масштабовані ІТ-рішень як для амбітних стартапів, так і для великих корпорацій.

Продуктова розробка програмного забезпечення

У ISsoft великий досвід надання послуг комплексної розробки програмних продуктів для замовників, у яких недостатньо власних ресурсів для реалізації проєкту. Завдяки численній команді професіоналів у наших центрах розробки ми можемо з легкістю інтегрувати нових фахівців у проєктні команди наших клієнтів або повністю взяти на себе всі технологічні функції залежно від завдання поставленого замовником.

Розробка enterprise-додатків

Програмісти ISsoft створюють надійне й масштабоване програмне забезпечення, що автоматизує бізнес-процеси клієнтів. Ми розробляємо enterprise-додатки, що включають як програмні засоби для зберігання даних і систем документообігу, так і унікальні для кожної організації бізнес-рішення. ISsoft також інтегрує програмне забезпечення з CRM, ERP та іншими системами.

Кастомізація продуктів третіх сторін

Команда розробників ISsoft може кастомізувати продукти третіх сторін для створення масштабованих IT-рішень, щоби допомогти замовникам заощадити час і гроші. Спеціалісти ISsoft адаптують продукт, обраний клієнтом, під конкретні бізнес-завдання і вимоги замовника. Понад 17+ років ми успішно кастомізуємо різні платформи і продукти, зокрема MS Dynamics, SharePoint, Salesforce та інші рішення.

Міграція й оновлення застарілого ПЗ

Команда ISsoft надає послуги з міграції та оновлення застарілого програмного забезпечення. Ми допомагаємо клієнтам адаптувати ІТ-середовище свого бізнесу під сучасні вимоги за допомогою оновлення коду застарілих додатків, перенесення даних у хмару й модернізації ПЗ під актуальний стек технологій.

Наш стек технологій і досвід

Команда розробників ISsoft використовує різні мови програмування, фреймворки, бібліотеки та інші інструменти залежно від вимог проєкту. Ми не відстаємо від технологічної еволюції і відкриваємо власні R&D лабораторії, щоби досліджувати нові технологій і впроваджувати інновації в проєкти наших замовників.

.NET

Наша команда використовує весь спектр технологій Microsoft для розробки хмарних, веб-, десктопних, розподілених, smart- і мобільних додатків. Завдяки великому досвіду наших.NET розробників ми створюємо сучасні програмні рішення в найкоротші терміни.

Java

Java — одна з найпопулярніших мов програмування, оскільки як вона вважається найбільш безпечною й не залежить від платформ. Це дає розробникам змогу створювати рішення, які працюють на всіх типах пристроїв. Наша команда розробляє різні типи enterprise-додатків, зокрема десктопні, веб-, хмарні, мобільні й інтеграційні рішення.

C++

C++ — одна з найшвидших і найуніверсальніших мов програмування. Її велика база бібліотек, фреймворків і інструментів дає змогу програмістам бути гнучкими в розробці програмних рішень. Завдяки цим перевагам розробники C ++ можуть створювати високоякісні та ефективні програмні рішення для роботи в мережі, забезпечення безпеки, віртуалізації, резервного копіювання, розробки вбудованого ПЗ і веб-сервісів.

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо