Обробка, аналіз і управління даними

Бізнес-аналітика як сервіс

Понад 17 років ISsoft реалізує широкий діапазон проєктів, пов’язаних із великими даними. Ми допомагаємо нашим клієнтам безпечно й надійно зберігати дані, швидко й точно їх обробляти, проводити прозору і своєчасну аналітику і візуалізацію даних. Ми створюємо ефективні рішення для бізнесу клієнта — від інтеграції даних в BI-систему до розробки індивідуального рішення з нуля.

Організація сховища даних

Наші Data Engineers перетворять неструктуровані хронологічні дані з багатьох джерел у різних форматах в ефективну систему зберігання для спрощення аналітики і прийняття зважених бізнес-рішень. На основі нашої галузевої експертизи і знання технологій баз даних, а також досвіду роботи у сфері зберігання даних, ми створюємо якісні рішення для управління та аналізу даних клієнтів. Ми поєднуємо наші кращі практики та перевірений часом метод ETL-обробки для консолідації корпоративних даних і усунення невідповідностей та подаємо точну та актуальну версію даних.

Інтеграція й міграція даних

Наші Data Engineers і Data Analysts вивчають бізнес клієнта, щоби розробити індивідуальну стратегію інтеграції даних в аналітичну систему. Наш багаторічний досвід, підкріплений сучасними технологіями, дає змогу нам надавати широкий спектр послуг з інтеграції даних. Вам потрібне використання декількох джерел даних, обробка великих обсягів даних або перенесення їх на нову технологію зберігання — ми надаємо високоякісні послуги з інтеграції даних у найкоротші терміни і за розумною ціною.

Візуалізація даних

Візуалізація даних є невід’ємною частиною аналітики в будь-якій сфері бізнесу. Інтерактивні графіки й діаграми перетворять ваші дані у фундамент для прийняття управлінських рішень. Наші експерти аналізують наявну структуру звітності та пропонують можливі способи вдосконалення або розробляють індивідуальні рішення з візуалізації даних із нуля на основі поточних потреб клієнта. Ми поєднуємо кращі технологічні практики і знання експертів, щоби розробляти гнучкі рішення.

Управління якістю даних

Понад 17 років ISsoft надає послуги з забезпечення якості даних і управління ними, щоби захистити бізнес клієнта від несприятливих наслідків, спричинених низькою якістю даних. Ми покриваємо широкий спектр процесів управління якістю даних, включно з верифікацією, дедуплікацією, очищенням та міграцією різних типів даних, до яких належать ERP, CRM, галузеві дані, дані конкретного департаменту та інші.

Команди з розробки спеціалізованих баз даних

Високий рівень володіння технологіями дає змогу інженерам ISsoft якісно надавати послуги з розробки та підтримання баз даних. Наші професійні послуги включають проєктування та архітектуру баз даних, розробку, модернізацію, підтримання та обслуговування баз даних. Наші спеціалізовані команди покращують якість розробки баз даних, щоби підвищити ефективність бізнесу клієнта.

Наука про дані

Методології обробки й аналізу даних є цінним активом як для стартапу, так і для великої організації. Ми поєднуємо Data Science та AI технології, зокрема комп’ютерний зір, обробку природної мови або предиктивну аналітику, щоби формувати основу для прийняття ефективних бізнес-рішень. В ISsoft ми застосовуємо різні методології й технології у сфері Data Science, які допомагають нашим клієнтам підвищити ефективність роботи, персоналізувати досвід користувача та прогнозувати дії користувачів.

Наш стек технологій та досвід

Розробка й управління базами даних

BI і Аналітика

Інтеграція даних

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо