Мобільна розробка

Створюємо мобільні рішення для бізнесу

Ми допомагаємо нашим клієнтам скористатися перевагами сучасних технологій без ускладнень для їхнього бізнесу. Ми створюємо, інтегруємо і вносимо інновації за допомогою мобільних додатків, щоби підвищити результативність бізнес-процесів.

Нативна розробка для iOS

Нативні додатки — це найкращий вибір, коли потрібна максимальна продуктивність і бездоганний UX. Завдяки багаторічному досвідові та експертизі ми здатні створювати широкий спектр мобільних додатків для продуктів Apple, зокрема натільні пристрої, smart TV та інші. Чітке дотримання Apple’s Human Interface Guidelines дозволяє нашим розробникам створювати мобільні додатки, що вирішують такі комплексні проблеми, як витрата заряду акумулятора або швидкість роботи мережі.

Розробка мобільних додатків на Xamarin

Як Microsoft Partner, ми допомагаємо нашим клієнтам використовувати всі можливості потужних інструментів розробки мобільних додатків Microsoft. Розробка програмного забезпечення на Xamarin — це чудовий вибір, коли потрібно створити один мобільний додаток і для Android, і для iOS.

Ми використовуємо .NET і C# для розробки ефективних, високопродуктивних крос-платформних додатків у стислі терміни з мінімальними витратами. Команда мобільних розробників ISsoft має досвід розробки на SDK, зокрема SDK для Android, iOS, watchOS та tvOS, і створює додатки, які можуть ефективно використовувати API будь-якої платформи.

Розробка прогресивних веб-додатків

Команда ISsoft створює прогресивні веб-додатки (PWA), що поєднують найкращі технічні функції нативної мобільної і веб-розробки. PWA ідеальні для створення багатоплатформних додатків, що включають функції нативних додатків, оскільки мають навігацію і принципи взаємодії з користувачем схожі до нативних додатків робить. На основі потреб наших клієнтів ми розробляємо надійні PWA з високою продуктивністю й адаптивним UI.

Нативна розробка для Android

Комерційні мобільні додатки доповнюють стратегію компанії зі створення багатоплатформної корпоративної IT-інфраструктури. З часу появи платформи Android, ми розробили безліч додатків для Android — від мультимедійних до комплексних enterprise-рішень. Завдяки десятилітньому досвідові у сфері мобільної розробки ми можемо випустити продукт на ринок у найкоротший термін і гарантувати високий рівень безпеки та зручний інтерфейс користувача.

Розробка гібридних мобільних додатків

Гібридні мобільні додатки — це ідеальне рішення для широкого загалу, коли продукт будуть використовувати як на мобільних, так і на веб-платформах. Використання веб-технологій спрощує технічне підтримання гібридних мобільних додатків, а нативні API дають змогу оптимізувати й розширити функціонал пристрою, наприклад, додати систему GPS моніторингу чи інші функції.

Ми створюємо швидкісні, масштабовані гібридні мобільні додатки, що дають змогу нашим клієнтам економити час і зменшити витрати на розробку, тестування й підтримання мобільних додатків.

Вносимо інновації, що підвищують ефективність бізнесу

Ми дотримуємось останніх технологічних тенденцій та пропонуємо рішення, орієнтовані на перспективу. Використання сучасних технологій у мобільних додатках дає необмежені можливості для оптимізації бізнесу наших клієнтів.

Доповнена реальність

IoT рішення

Натільні пристрої

Геолокація

Біометрична аутентифікація

Машинне навчання

Модульні додатки для вашого бізнесу

ISsoft створює низку мобільних рішень користувачів для систем B2B, B2C та B2E. Ми допомагаємо нашим клієнтам реалізувати їхні бізнес-ідеї та створюємо для них високоякісні кастомізовані мобільні рішення.

Enterprise рішення
Медичні додатки
Додатки для спорту
і фітнесу
Мультимедіа-додатки
Рішення у сфері торгівлі та
e-commerce
IoT і натільні пристрої
E-learning додатки
Додатки для подорожей
Навігаційні додатки

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо