Тестування й забезпечення якості ПЗ

Повний цикл тестування ПЗ

Незалежно від того, звертаються клієнти в ISsoft для тестування готових продуктів чи починають розробку продукту в нашій компанії, команда QA допомагає вибудувати весь цикл тестування й покращити якість програмного забезпечення.

QA-консалтинг

Аналіз якості
Можливі рішення
Індивідуальний план дій
Впровадження рішень

QA-інженери ISsoft допомагають клієнтам, які зацікавлені в побудові чіткого процесу контролю якості свого продукту. Ми проводимо об’єктивне оцінювання якості ПЗ, швидко виявляємо пропуски й дефекти й розробляємо стратегію оптимізації бізнес-процесів, щоби забезпечити контроль якості на кожному етапі SDLC.

Призначена команда QA-аналітиків оцінює поточний стан проєкту нашого клієнта, виявляє проблеми якості, пропонує можливі рішення, а після їх затвердження впроваджує та контролює процес, щоби не допустити виникнення можливих проблем.

Аудит якості

Визначення базової версії процесу
Прогалини в якості
Покращення функціонування ПЗ
Оцінка роботи команди
Оцінка інструментів
Детальний звіт

Ми проводимо аудит якості, якщо наші клієнти відкривають внутрішній департамент контролю якості, тестують QA-послуги стороннього постачальника, зіткнулися зі зниженням якості продукції, не вкладаються в терміни реалізації проєкту, або просто не мають досвіду у сфері контролю якості.

Ми виконуємо повний QA-аудит, що включає детальний аналіз QA-архітектури, QA-процесу, роботи команди і QA-інструментів, які використовуються при розробці ПЗ. За підсумками аудиту команда досвідчених QA-консультантів надає повний QA-звіт.

Послуги з тестування ПЗ

Тестування функціональності

Команда функціонального тестування ISsoft ретельно перевіряє всі компоненти системи на відповідність очікуванням користувачів та специфікації проєкту. Ми пропонуємо комплексні послуги функціонального тестування, що включають тестування інтерфейсу користувача, smoke-тестування й тестування системної інтеграції, тестування валідації даних, регресійне тестування та інші види. Залежно від вимог проєкту ми пропонуємо як ручне, так і автоматизоване тестування на основі методології Agile.

Автоматизоване тестування

В ISsoft на довгострокових і масштабних проєктах часто використовується автоматизоване тестування ПЗ, що дозволяє зменшувати витрати й безперервно покращувати якість продукту в процесі розробки. Спільно з командою DevOps, наші досвідчені QA-архітектори аналізують SDLC продукту, оцінюють доцільність автоматизації тестування і складають рекомендації щодо впровадження автоматизованого тестування.

QA-команда ISsoft автоматизує широкий спектр завдань, зокрема крос-браузерні та крос-платформні тести, тестування інтерфейсу користувача, API і баз даних, тестування продуктивності, а також smoke-тестування, регресійне тестування й тестування валідації. Ми також виконуємо міграцію тестових сценаріїв та інші завдання з автоматизації тестування.

Тестування безпеки

Слабкі місця в захисті даних клієнтів є критичною проблемою для бізнесу, оскільки порушення безпеки може призвести до втрати довіри клієнтів і юридичних наслідків. Наші QA-фахівці з безпеки розробляють і впроваджують стратегію тестування програмного забезпечення, що відповідає вимогам безпеки OWASP ASVS. Ми ретельно тестуємо ПЗ на наявність слабких місць і стежимо, щоби воно відповідало вимогам до аутентифікації, управління сеансами, контролю доступу, захисту від атак шкідливих програм, обробки помилок, захисту даних та іншим вимогам.

Тестування зручності користування

QA-команда ISsoft проводить аудит використовності й комплексні UX-тести за допомогою автоматизованого й ручного тестування. Наші інженери створюють гнучкі сценарії для тестування використовності, щоби перевірити, чи відповідає програма стандартам мобільних і веб-додатків. Ми також тестуємо продуктивність ПЗ, зокрема роботу панелі меню, діалогових вікон, таблиць, списків, кнопок та інших елементів додатку. Наші досвідчені фахівці з контролю якості використовують різноманітні методи тестування для перевірки безліч аспектів рішення, таких як навігація і структура, робочі процеси і сценарії, доступність контенту й інші аспекти.

Тестування сумісності

Спеціалісти з контролю якості компанії ISsoft мають глибокі знання і значну технологічну базу віртуальних машин та велику кількість фізичних пристроїв для тестування сумісності повного циклу. Ми перевіряємо ПЗ на сумісність із широким спектром операційних систем, браузерів, розширень екрану, баз даних, конфігурацій, серверів і навіть із різними швидкостями доступу в інтернет.

Тестування доступності

Ми допомагаємо клієнтам створювати масштабовані рішення, доступні будь-яким користувачам, зокрема людям з обмеженими можливостями. Наші фахівці перевіряють відповідність додатку таким стандартам доступності, як Web Content Accessibility Guidelines (WCAG). Команда ISsoft застосовує клієнтоорієнтований підхід, щоби кожен користувач міг легко отримати доступ до веб-сайту або мобільного додатку й покращити доступність кожного продукту.

Тестування продуктивності

Команда контролю якості ISsoft здійснює тестування продуктивності на ранніх стадіях розробки. При тестуванні ми орієнтуємося на такі ключові аспекти: швидкість, час відповіді, надійність, використання ресурсів і масштабованість. Наші послуги з тестування продуктивності включають тестування завантаження, обсягу, стабільності, надійності, стійкості й масштабованості.

Наш стек технологій

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо