Salesforce

Повний цикл послуг роботи з Salesforce

Перевага рішень на базі Salesforce полягає в можливості доопрацювати й кастомізувати основну платформу за допомогою розробки власного ПЗ. Сертифіковані Salesforce-розробники ISsoft добре володіють технологіями і процесами створення додатків Salesforce, що автоматизують різні бізнес-процеси — від маркетингу до технічної підтримки клієнтів. Ми допомагаємо нашим замовникам створювати ефективні рішення для бізнесу за допомогою розробки додатків для платформи Salesforce та її інтеграції з іншими системами.

Розробка додатків для Salesforce

Команда ISsoft застосовує свій багаторічний досвід і експертизу в розробці рішень Salesforce для створення й розгортання додатків для користувачів. Наші фахівці допомагають удосконалити й автоматизувати бізнес-процеси, а також перенести наявні рішення на платформу Salesforce. Ми надаємо професійну допомогу в проходженні перевірки безпеки Salesforce і підготовці додатків до публікації на AppExchange.

Кастомізація Salesforce

Ми кастомізуємо різні рішення Salesforce, щоб адаптувати їх під бізнес-процеси наших клієнтів, зокрема:

 • Salesforce Sales Cloud
 • Salesforce Marketing Cloud
 • Salesforce Service Cloud
 • Salesforce Commerce Сloud
 • Salesforce Analytics Cloud
 • Salesforce Healthcare Cloud
 • Salesforce Einstein Analytics

Наші спеціалісти використовують Salesforce Classic і Lightning Framework, щоби налаштувати інтерфейс користувача відповідно до потреб клієнтів і вимог бізнесу.

Міграція Salesforce

Salesforce-інженери ISsoft допомагають клієнтам переносити дані зі сторонніх систем в Salesforce, а також між середовищами Salesforce. Ми проводимо безпечну та швидку міграцію для готових чи кастомізованих рішень, наприклад, міграцію з MVC на front-end модель, без втрати даних клієнтів і перебоїв у роботі бізнесу.

Переклад програмної логіки в декларативну

Для використання Salesforce-рішення важливо розуміти принципи його роботи. Ми можемо допомогти нашим клієнтам в адмініструванні Salesforce, а саме перекласти програмну логіку в декларативну, щоби робочі процеси й операції були зручнішими для клієнтів.

Інтеграція Salesforce

Ми допомагаємо нашим клієнтам інтегрувати Salesforce з іншими системами, наприклад, ERP, e-commerce рішеннями, веб-аналітикою та іншими. Наші Salesforce-розробники вміють створювати налаштовувані інтеграційні модулі й кастомізувати готові програми з AppExchange, щоби забезпечити ефективну інтеграцію відповідно до бізнес-завдань клієнтів.

Підтримання й обслуговування Salesforce

Команда Salesforce-розробників і адміністраторів ISsoft гарантує безпеку та продуктивність програмного забезпечення Salesforce для клієнтів компанії. Ми надаємо повну підтримання й обслуговування додатків Salesforce, зокрема:

 • Адміністрування даних
 • Налаштування відстеження потоків і процесів
 • Моніторинг активності системи
 • Налаштування безпеки й усунення несправностей
 • Керування ліцензіями
 • Оновлення системи

Оптимізація моделі безпеки

Наша команда інженерів покращує модель безпеки Salesforce, щоби захистити систему від злому і крадіжки даних. Ми додаємо різні елементи інформаційної безпеки в системи клієнта для унеможливлення несанкціонованого доступу до конфіденційних даних, такі як налаштування верифікації, дозволів безпеки, моделі спільного використання, рольової ієрархії й інші.

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо