UX і UI дизайн

Наші UX/UI послуги

UX-інженери і UI-дизайнери ISsoft допомагають нашим клієнтам збільшити залученість користувачів у їхній продукт і втілювати нові ідеї в готові рішення. Створення позитивного UX є однією з основних цілей проєктів ISsoft, саме тому наша UX і UI команда поєднує власні напрацювання з багаторічним досвідом, щоби зробити інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс для користувача. Ми розробляємо інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, які не лише відповідають бізнес-потребам клієнтів, але й перевершують їхні очікування.

Дослідження й аналіз

Для успішної реалізації продукту на ринку потрібне зануренням у бізнес клієнта для повного його розуміння. В ISsoft UX-інженери допомагають клієнтам визначити потреби цільової аудиторії та подають усі дані в структурованій формі для зручності прийняття рішень. Наша команда використовує якісні та кількісні методи дослідження для перевірки проєктного рішення. Деякі з них включають опитування, фокус-групи, інтерв’ю та веб-аналітику.

Аудит використовності

Чудовий UX і використовність є невід’ємною частиною будь-якого програмного продукту. На основі клієнтоорієнтованого підходу ми всебічно досліджуємо ІТ-рішення та оцінюємо використовність продукту за допомогою аудиту. UX-інженери ISsoft надають якісні послуги на будь-якому етапі аудиту — від складання карти шляху клієнта до рішень з оптимізації поведінки користувача.

Створення ідей та рішень

Пошук ефективного рішення в UX-дизайні вимагає мозкового штурму. Тому наші UX-команди регулярно збираються для генерації ідей із розвитку бізнесу нашого клієнта за допомогою ІТ-рішень. Наші UX-фахівці використовують сучасні методи проєктування для формування й тестування ідей, щоби пізніше втілити їх у корисні функціональні можливості продукту.

UI дизайн

Головним пріоритетом для ISsoft є створення інтуїтивно зрозумілого користувацького інтерфейсу для залучення користувачів до продуктів наших клієнтів. Ми поєднуємо аналітичні дані з нашими напрацюваннями і стандартами розробки, щоби створювати ефективний і зручний інтерфейс, який відповідає потребам бізнесу клієнта та функціональними можливостями продукту. Ми розробляємо рішення для різних цифрових платформ, зокрема гнучкий і адаптивний веб-дизайн, десктопні програми, додатки для iOS і Android.

Приймальне тестування

Приймальне тестування є невід’ємною частиною будь-якого процесу проєктування UX і UI. Воно допомагає перевірити ефективність ідеї, виявити проблеми, пов’язані з використовністю, і забезпечити відповідність програмного продукту потребам цільової аудиторії. Команда ISsoft створює користувацькі сценарії тестування, тестує продукт із залученням реальних користувачів, а також аналізує результати і пропонує рішення для покращення UX.

Великий стек технологій

Значний досвід в UX/UI дизайні

Технічні знання й багаторічний досвід команди ISsoft дають змогу нашим UX і UI дизайнерам реалізовувати широкий спектр інтерфейсів для різних сфер.

Enterprise-додатки
Веб-сайти та e-commerce рішення
Проєктування продукту
Мобільні додатки
Візуалізація даних
AR/VR додатки
Рішення для натільних пристроїв
IoT-рішення

Дизайн-мислення як підхід

Дизайн-мислення — це принцип роботи нашої UX/UI команди і підхід до розуміння користувачів, визначення проблем і пошуку креативних рішень, що виходять за рамки очевидного.

Вивчення аудиторії продукту
Визначення проблем аудиторії
Генерація можливих рішень
Прототипування
Тестування ідей

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо