Веб-розробка

Повний комплекс послуг веб-розробки

ISsoft допомагає клієнтам розробити з нуля веб-рішення, що масштабуються, чи перетворити застарілі системи в сучасні рішення. Ми гарантуємо прозору реалізацію проєкту й команди професійних розробників для створення веб-рішень — від MVP до масштабних платформ.

Масштабні розподілені системи

Ми пропонуємо розробку надійних веб-рішень для автоматизації процесів на підприємствах. Наші спеціалісти розробляють системи й додатки для організації бізнес-процесів і управління керування ресурсами й даними. Ми створюємо рішення, що масштабуються і відповідають бізнес-потребам наших клієнтів на основі їх вимог.

E-commerce рішення на замовлення

Ми створюємо веб-додатки будь-яких рівнів складності й завантаженості для електронної комерції. Наша команда розробляє програмне забезпечення для трейдингу, бронювання готелів або нерухомості, платіжних шлюзів і тематичних порталів. Ми допомагаємо нашим клієнтам застосувати досвід користувачів відповідно до їхніх потреб.

Інтеграція AI у веб-додатки

AI дає змогу дозволяє компаніям використовувати веб-додатки на якісно новому рівні, щоби підвищити продуктивність бізнесу, зменшити витрати й залучити більше клієнтів. Ми розробляємо індивідуальні рішення на основі AI для досягнення бізнес-цілей клієнтів. Наші веб-розробники мають досвід проектування й інтеграції AI в такі види програмного забезпечення як:

  • чат-боти й голосові пошукові системи;
  • високонавантажені веб-портали;
  • персональні цифрові помічники;
  • інтернет-магазини;
  • програмне забезпечення для предиктивної аналітики;
  • програмне забезпечення з використанням комп’ютерного зору.

Прогресивні веб-додатки

Прогресивні веб-додатки забезпечують чудовий досвід користувачам і допомагають підвищити рівень задоволеності клієнтів, завдяки швидкому обміну даними та зручному інтерфейсу користувача. Веб-розробники ISsoft використовують широкий спектр технологій, що включає Service Worker, Web App Manifest, HTTPS, app shell, push-повідомлення та інші, щоби створювати PWA найкращої якості з урахуванням потреб клієнтів.

ПЗ для збору й аналізу великих даних (Big Data) у режимі реального часу

Аналітика в режимі реального часу дозволяє компаніям приймати рішення на основі фактів, що надає велику конкурентну перевагу. Компанія ISsoft допомагає нашим клієнтам створювати ефективне програмне забезпечення для аналізу великих даних та веб-аналітики, а також розробляти AI-інструменти для персоналізації онлайн-комерції і впроваджувати ML-моделі для комплексного прогнозування.

Цифрові системи управління активами

Команда ISsoft розробляє різноманітні веб-рішення для завантаження, зберігання, управління й обміну цифровими активами клієнтів. Ми створюємо надійні й безпечні користувацькі DAM-системи для медіа, ad-tech і інших галузей. До них входять IT-системи для:

  • управління активами бренду;
  • управління активами бібліотек;
  • управління виробничими активами;
  • цифрових послуг з організації ланцюгів поставок.

Гібридні мобільні додатки

Гібридні додатки — це поєднання комплексного інтерфейсу користувача, гнучкості та високої продуктивності. Обравши гібридний додаток, наші замовники отримують швидкий процес розробки, що економить час і бюджет при випуску продукту на ринок. Наші спеціалісти вміють створювати швидкі, економні та маштабовані гібридні додатки для різних сфер.

Наш стек технологій і досвід

Наша команда досконало володіє сучасними технологіями та мовами програмування й надає якісні професійні послуги з розроблення веб-сайтів на замовлення. Наша технічна експертиза складається з:

Комплексна веб-розробка в ISsoft

Веб-розробка в ISsoft покриває повний цикл послуг — від створення концепції та прототипу до розгортання ПЗ і технічної підтримки. Комплексний підхід дозволяє нашим клієнтам повністю передати всі аспекти розробки веб-додатків нашій команді.

Наші інженери добре розбираються в новітніх передових технологіях і тенденціях. Ми використовуємо веб-фреймворки Angular, React, і Ruby й дотримуємося чітких правил для забезпечення якості коду.

Back-end розробники ISsoft вибудовують ядро веб-додатку, щоби створити надійне рішення з розширеними можливостями. Наші команди розробників використовують RESTful API і мікросервісні підходи та є експертами в cloud-native і cloud-ready архітектурах. Ми гарантуємо нашим клієнтам гнучкий і безпечний веб-додаток із розширеною архітектурою даних.

Галузева експертиза

Понад 17 років ISsoft допомагає клієнтам із різних галузей створювати продукти і зменшує час та витрати на розробку програмного забезпечення.

Виробництво

Охорона здоров’я

Інформаційні технології

Фінанси

Торгівля

Сільське господарство

Медіа

Спорт і фітнес

Ресторанний бізнес

Напишіть нам!
Ми обов’язково відповімо