Вакансії ISsoft

Усі
Програміст
DevOps
Тестувальник
Бізнес-аналітик
Менеджер
UX/UI Дизайнер
Інтерн
Інші вакансії
more
Україна

Як стати працівником ISsoft?

Шаг 1

Надіслати резюме
Ви можете відгукнутися на будь-яку з наших вакансій через зручну форму. Якщо ви не знаходите відповідну вакансію, то можете надіслати ваше резюме через форму на сайті або на адресу job@issoft.com.ua, і ми сконтактуємо з вами, коли вакансія з’явиться.

Шаг 2

Пройти співбесіду
Співбесіди в ISsoft проходять у неформальній атмосфері й займають близько години-півтори. На співбесідах завжди присутній технічний фахівець високої кваліфікації, а також менеджер, який має право прийняти рішення. Після інтерв’ю ми обов’язково зв’яжемося з вами й повідомимо результат.

Шаг 3

Прийняти пропозицію роботи
У перший робочий день вас зустрінуть спеціалісти відділу роботи з персоналом і допоможуть вирішити всі питання на новому місці роботи. Ваше робоче місце вже чекатиме повністю обладнане, а нова команда з готовністю познайомиться з вами й розповість про ситуацію на проєкті.

Перегляньте наші IT-вакансії

В ISsoft уже понад 1700 талановитих працівників. Ми постійно ростемо й розвиваємося, тому нам потрібні:

  • Програмісти. ISsoft — розробник IT-рішень для Західної Європи і США. У нашому списку понад 500 проєктів у різних сферах: від фінансів і медицини до туризму й автомобільного виробництва. Для підтримання й розвитку такої кількості проєктів потрібні девелопери, які впевнено працюють з технологіями розробки, впровадження та підтримання ПЗ.
  • Тестувальники. В ISsoft багато цікавих завдань для тестувальників із будь-яким досвідом роботи. У департаментах QA Manual і QA Automation ви зможете застосувати всі свої знання й розвивати професійні навички. Обіцяємо, буде цікаво. Відгукуйтеся на вакансії і приєднуйтесь до роботи над масштабними проєктами.
  • DevOps-інженери. DevOps-фахівці ISsoft відповідають за проєктування й тестування інфраструктури, розгортання, моніторинг та автоматизацію життєвого циклу програми. Якщо для вас це не просто перераховані завдання, а улюблена робота, якою ви горите, то з нетерпінням чекаємо вас у нашій команді.
  • Бізнес-аналітики. Аналітик — «місток» між клієнтом і компанією. Без такого фахівця просто неможливо швидко довести проєкт до завершальної стадії. Чи готові ви до нестандартних завдань? ISsoft надасть вам унікальну можливість попрацювати над складними проєктами глобального значення.
  • Дизайнери. На наших проєктах робота дизайнера полягає не тільки в опрацюванні візуальної частини й розробленні стилю, але й в аналізі статистики, проведенні опитувань користувачів і цільової аудиторії продукту, а також створенні й тестуванні прототипів. Хочете займатися різноманітними завданнями і продумувати кожен крок, щоби візуал працював на продукт? Приєднуйтесь до команди ISsoft.
  • Менеджери проєктів. Успіх проєкту значно залежить від того, наскільки якісно менеджер команди поставить процеси. Ми запрошуємо в ISsoft фахівців, у яких є досвід управління проєктами в ІТ, які вміють грамотно взаємодіяти з людьми, ефективно вибудовувати роботу команди, аналізувати й оцінювати ризики й так далі. Давайте зробимо наші проєкти ще успішнішими разом. Надсилайте резюме.
  • Інтерни. У компанії ISsoft є Тренінг-центр, у якому наші викладачі готують фахівців без досвіду до завдань на реальних проєктах. Навчання починається після проходження співбесіди та приймання на роботу. Успішно пройдений курс навчання — гарантія подальшої роботи на проєктах компанії.
Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!