Інтерн

Усі
Front End
.NET
Java
Mobile
Salesforce
Data & Analytics
QA Manual
QA Automation
DevOps
Бізнес-аналітик
more
Україна

Багато хто думає, що потрапити в IT можна тільки з досвідом роботи. Однак, якщо ви впевнені у своїх силах і хочете писати чистий і красивий код, оптимізувати бізнес-процеси або тестувати програми та знаходити всі баги, але у вас немає досвіду роботи в IT-компанії, то вам варто пройти навчання в корпоративному Тренінг-центрі компанії ISsoft. За 2–3 місяці ви зіткнетеся з завданнями з реальних проєктів, удосконалите свої знання й здобудете нові, а також будете готові приступати до проєктної роботи.

Кому ми будемо раді на стажуванні?

У нашій дружній команді більше 1700 осіб. Ми продовжуємо рости й розвиватися: у ISsoft вже 4 офіси у Львові, Мінську та Бресті, тому ми регулярно відкриваємо вакансії для програмістів без досвіду роботи. Навчання в компанії допоможе вам застосувати свої знання на практиці і відчути себе частиною проєктної команди. Ми чекаємо інтернів, включно зі студентами, на такі позиції:

 • .NET. Ваша мрія — навчитися створювати застосунки різної спрямованості? Навчання в Тренінг-центрі ISsoft і подальше стажування в компанії дадуть необхідні основи для вирішення практичних завдань на всіх рівнях додатки. На курсі .NET ви здобудете проєктний досвід у колі талановитих розробників компанії.
 • Java. Ви готові працювати над створенням хмарного сховища даних, складного веб-застосунку або банківської системи з жорсткими вимогами до безпеки? Значить, вам варто осягнути всі «таємниці» Java. Відгукуйтеся на вакансії для junior developer, проходьте стажування й набирайтеся досвіду в команді java-девелоперів компанії ISsoft.
 • Front End. Якщо ви вибрали цю спеціальність, то попереду на вас чекає багато цікавих завдань. Ми навчимо вас розробляти веб-додатки на базі сучасних фреймворків, працювати з git і писати красивий робочий код. Навчання в ISsoft дозволить вам почати кар’єру успішного розробника й отримати роботу програміста без досвіду роботи на реальних проєктах.
 • Business Intelligence. У відділі Data & Analytics BI-розробники працюють над вирішенням широкого спектра завдань, які допомагають клієнтам вести ефективний бізнес і бути кращими на ринку. Якщо ви зацікавлені в роботі з даними й готові багато вчитися і практикуватися, то ISsoft — відмінне місце для стажування й навчання.
 • DevOps. Мрієте стати незамінною частиною команди, від якої залежить робочий процес і результат? Чи готові ви розробляти архітектуру, описувати її конфігураціями, будувати інфраструктуру й багато навчатися? DevOps-департамент буде радий програмістам, які відгукнуться на вакансію, пройдуть стажування в компанії і приєднаються до команди ISsoft.
 • Mobile. Ваша мета — навчитися створювати робочі конкурентоспроможні додатки під популярні платформи iOS та Android із застосуванням інструментів нативної і крос-платформної розробки? У нашому Тренінг-центрі ви дізнаєтеся, як з’являються додатки для різних галузей — від медицини і спорту до більш специфічних напрямів.
 • QA automation. Навчання та стажування в ISsoft допоможуть грамотно і швидко справлятися з тестовою документацією, проводити й автоматизувати різні види тестування, а також їхній запуск, ефективно користуватися інструментами тестування. Якщо сподобається (а інакше й бути не може) — виділимо місце в нашому відділі тестування. У нас багато цікавих проєктів.
 • QA manual. Ручне тестування, створення тестової документації та постійне вдосконалення кожного продукту — складна, але цікава робота. Хочете навчитися робити її швидко і якісно? Приходьте на курси в Тренінг-центр нашої компанії. Усього три місяці — і ви зможете приєднатися до команди тестувальників.
 • Salesforce. Знаєте, що таке Salesforce, і готові навчатися, щоби працювати з цією системою? На стажуванні ISsoft вас навчать основам розробки під Salesforce, зміцнять ваші знання про принципи ООП і бази даних і подарують досвід у вигляді реальних завдань і кейсів із проєктів компанії.

Також ми запрошуємо на стажування не тільки програмістів-початківців, а й бізнес-аналітиків без досвіду роботи. ISsoft розробила унікальну програму навчання, після якої ви відразу зможете проявити себе на проєкті. На стажуванні вас навчать роботі з вимогами, ви з легкістю будете розбиратися в бізнес-потребах клієнтів і знаходити з ними спільну мову.

Як потрапити до нас на навчання?

Ідеальний кандидат, який може претендувати на навчання в Тренінг-центрі ISsoft, знає:

 • що таке алгоритми і структури даних;
 • що таке поліморфізм, абстрактні класи і спадкування;
 • які є методології розробки ПЗ і в чому вони полягають;
 • як ефективно шукати інформацію і формулювати запити;
 • як працювати в команді й аргументувати свою точку зору;
 • англійську мову на рівні Intermediate і вищому.

Ми готові забезпечити швидкий і успішний старт кар’єри інтернам, які мають впевнені базові знання в обраній галузі й готові багато і старанно практикуватися. Майже всі програми нашого Тренінг-центру тривають 3 місяці (деякі тривають трохи довше) — цього терміну достатньо, щоби закріпити теоретичні знання й застосувати їх на практиці.

Навіщо ми навчаємо новачків? Ми переконані, що програмісти, тестувальники та інші фахівці мають не тільки створювати код або писати тести й усувати баги, але й дбати про цінності готового продукту й бізнесу загалом. Ви поділяєте наші переконання? Тоді записуйтеся до нас на навчання!

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!