Тестувальник

Усі
QA automation
QA Manual
more
Україна

У компанії ISsoft працюють понад 300 талановитих інженерів із якості, які беруть участь у розробці ПЗ для клієнтів зі США й Західної Європи. Наші тестувальники виконують завдання з якості web і mobile додатків, ETL-сховищ, embedded систем на проєктах у сферах Healthcare, Manufacturing, Hosting, Digital marketing, Fitness та інших.

Які вакансії пропонує ISsoft тестувальникам?

Нам потрібні досвідчені QA Engineers у 2 департаменти тестування:

 • QA automation. Ми шукаємо тих, хто вже вміє писати автоматизовані тести й хоче навчитися створювати круті фреймворки автоматизації, розуміти внутрішню архітектуру продукту й супроводжувати всі необхідні атрибути тестування протягом усієї розробки продукту. Ми також чекаємо на тих, хто знає різні мови програмування й хоче прокачати себе у сфері автоматизованого тестування, але ще не має досвіду. У ISsoft ви прокачаєте свої навички автоматизатора як у функціональних, так і нефункціональних видах тестування в рамках різних підходів розробки продукту.
 • QA manual. Нам потрібні тестувальники, які готові круто прокачатися в технічному і процесному напрямах. На вас чекають різні види й підходи ручного тестування, робота з проєктною й тестовою документацією, щоденне застосування технічних інструментів тестування, активна участь у процесах тестування на всіх стадіях розробки продукту. Нудно не буде: робота QA в ISsoft передбачає мінімум рутини й максимум задоволення від результату.

Які якості має ідеальний QA Engineer?

Розглядаєте вакансію тестувальника в департамент QA manual? Ми радо запросимо на роботу того, хто:

 1. Уміє працювати з вимогами й оцінювати завдання з тестування.
 2. Готовий із головою зануритися в домен продукту й бізнесу.
 3. Розуміє методології розробки продукту і знає, як створювати тестову документацію.
 4. Має досвід проведення функціональних і нефункціональних видів тестування.
 5. Може сформувати набір тестів для необхідних видів тестування.
 6. Готовий брати активну участь у формуванні / поліпшенні процесу тестування.
 7. Розуміє специфіку тестування web, mobile і desktop програм.
 8. Добре розуміє клієнт-серверну архітектуру і знає, як працювати з SOAP і / або REST веб-серверами.
 9. Має досвід роботи з Dev Tools для виявлення й аналізу помилок у web продуктах.
 10. Має досвід написання SQL запитів та знає XML і / або JSON.

Крім технічних навичок, ми чекаємо від кандидатів бажання вдосконалювати свої навички та знання англійської мови на рівні Intermediate і вищому. Важливо, щоби ви були уважними, посидючими, сміливими, допитливими й мали критичне мислення, тоді всі завдання будуть даватися вам легко. Також вітаються розвинені soft skills і навички спілкування (адже вам доведеться взаємодіяти з програмістами й менеджерами).

Шукаєте роботу тестувальника до відділу QA Auto? Тоді будемо раді, якщо ви:

 1. Умієте забезпечувати якість ПО на основі комбінування автоматизованого й мануального тестування, орієнтуючись на максимально ефективне покриття продукту автоматизованими тестами;
 2. Умієте створювати тест-плани й тест-кейси;
 3. Знаєте на базовому рівні Java, C#, JavaScript, і / або Python, а також HTML, CSS та SQL;
 4. Розумієте процес SDLC і маєте досвід використання специфічних API;
 5. Маєте досвід створення й автоматизації звітів автоматизації, створення й підтримання завдань CI/CD для запуску авто-тестів;
 6. Знаєте англійську мову на рівні Upper-Intermediate і вищому.

Чому ISsoft — чудове місце для роботи?

Наша компанія робить усе для вашого розвитку: навчає у власному Тренінг-центрі, організовує внутрішні мітапи, конференції й хакатони, пропонує безоплатні курси англійської мови. Також в ISsoft вам не потрібно думати про те, чим пообідати сьогодні: ми забезпечуємо всіх співробітників гарячими обідами.

У команді ISsoft приємно не тільки продуктивно працювати, а й добре відпочивати. Ми постійно збираємося на корпоративи, тімбілдинги та Happy hours. Крім гідної оплати праці, у вас буде багато бонусів і позитивних емоцій.

Щоби приєднатися до нашої команди QA Engineers, заповнюйте коротку онлайн-форму на сайті, додавайте резюме із супровідним листом і чекайте дзвінка від нашого HR-менеджера. До зустрічі в ISsoft!

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!