Програміст

Усі
Front End
.NET
Java
C++
Mobile
Go
Salesforce
Data & Analytics
Python
Machine Learning
Ruby
more
Україна

Уже понад 17 років ISsoft займається розробкою ІТ-рішень для клієнтів Західної Європи і США. У нас 1900+ співробітників, і ми й далі ростемо й розвиваємося. Якщо ви хочете влаштуватися на роботу з цікавими завданнями, талановитими колегами і високим доходом, ми чекаємо вашого відгуку на вакансію програміста в один із наших департаментів.

Для того щоби стати частиною команди ISsoft Ukraine, бажано мати технічну освіту, наприклад, спеціальність інженера-програміста або техніка-програміста. Також потрібні знання англійської мови на рівні Intermediate і вище, щоби спілкуватися з замовником і проходити співбесіду на проєкт. Ми чекаємо ваших відгуків на наші вакансії: зараз найбільш актуальні backend- і frontend-розробники.

Вакансії для програмістів в ISsoft

 • Front End. В ISsoft великий департамент frontend-розробки й багато проєктів, на яких можна застосовувати актуальний стек технологій. Ми в пошуках фахівця, який не боїться великих обсягів завдань і готовий всебічно розвиватися не просто як верстальник, а як фронтенд-розробник.
 • .NET, C#. Ви — різнобічний розробник і знаєте, як вирішувати завдання на всіх рівнях програми: frontend, backend і database? Мрієте брати участь в R&D в Machine Learning і Blockchain? Тоді чекаємо на ваше резюме. Ми цінуємо програмістів із різнобічним досвідом і пропонуємо їм кращі вакансії.
 • Java. На джавістів в ISsoft чекає багато завдань: у нас велика кількість проєктів enterprise-рівня з розробки аналітичних платформ, RPA-систем та інших рішень. Якщо ви готові працювати програмістом на складних і цікавих проєктах, тоді вам до ISsoft Ukraine.
 • C++. Ми запрошуємо на роботу програмістів, які хочуть розробляти embedded додатки, системи резервного копіювання, займатися системним програмуванням. Це про вас? Приєднуйтесь!
 • GO. Шукаєте цікаві проєкти з нетривіальними завданнями? Розробники GO в ISsoft створюють клієнт-серверні додатки, високонавантажене ПЗ, мікросервіси та інші рішення в сферах Blockchain, Digital Marketing, EdTech і FinTech для замовників із Західної Європи та США. Ставайте частиною професійної команди ISsoft!
 • Mobile (Android & iOS). Працівники Mobile-департаменту працюють із продуктами й enterprise-рішеннями, створюючи нативні і крос-платформні додатки. Хочете працювати над цікавими проєктами разом із нами? Хутчіш відгукуйтеся на вакансію й надсилайте резюме.
 • Salesforce. Відділ Salesforce в ISsoft перебуває в постійному розвитку, а отже, і в пошуку нових талановитих співробітників. З огляду на універсальність Salesforce як хмарної CRM-платформи, ви зможете працювати на проєктах у різних сферах: від медицини і спорту до контролю якості. Чи готові виводити бізнес замовників на новий рівень? Тоді чекаємо на вас!
 • Data & Analytics. «Смачні» вакансії для програмістів у Львові — це позиції розробників у департаменті Data & Analytics. І нам дуже потрібні BI developers, яким цікаво розробляти аналітичні системи, вибудовувати відмовостійкі data pipelines і вирішувати безліч інших завдань, пов’язаних із даними.
 • Python. Вакансії Python-розробників залишаються одними з найактуальніших в ISsoft. Якщо ви, як і наші програмісти, захоплені backend- та embedded-розробкою, хочете працювати з даними і брати участь у проєктах Computer Vision, то вам сподобається працювати в нашій команді.
 • Machine Learning. Фахівці з машинного навчання в ISsoft займаються розробкою, проєктуванням і підтриманням систем машинного навчання і deep learning. Ви любите працювати над нетривіальними й часом непростими завданнями? Будемо раді бачити вас у нашій ML-команді.

Что на вас чекає в компанії ISsoft?

 • Цікаві проєкти. Наші software engineers реалізували вже понад 500 проєктів і готові робити ще більше і краще. У команді однозначно «приживуться» амбітні інженери-програмісти, для яких завжди знайдуться цікаві вакансії.
 • Постійний розвиток. Щоб бути в тренді, потрібно вчитися, і ми це розуміємо. В ISsoft є Тренінг-центр, у якому здобувають знання співробітники з будь-яким досвідом роботи. Також ми регулярно влаштовуємо внутрішні мітапи, хакатони й беремо участь у конференціях.
 • Гідна оплата праці. Ваш час — найцінніший ресурс, за який ми готові платити. Відгукуючись на наші вакансії, ви можете не сумніватися в отриманні гідної оплати вашої праці.

Будемо раді бачити розробників у нашому затишному офісі у Львові — ми регулярно пропонуємо нові вакансії для інженерів-програмістів, техніків-програмістів та інших IT-фахівців.

Давайте писати професійний код разом? Хутчіш відгукуйтеся, заповнюйте онлайн-форму, додавайте супровідний лист і резюме.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!