C++

Україна

Мова C++ входить до топ-5 найбільш затребуваних. Програмісти С\С++ в ISsoft реалізують безліч проєктів на цій мові, тому в нас постійно відкриваються вакансії як для початківців, так і для досвідчених розробників. Ми пропонуємо гідну винагороду, постійне завантаження цікавими завданнями й можливість розвиватися як серед колег в офісах, так і у форматі віддаленої роботи.

У ISsoft відкритий офіс у Львові, а також два офіси в Мінську й один у Бресті, і ми чекаємо ваших відгуків на відкриті вакансії програмістів C и C++. Вам доведеться розробляти крос-платформні, мобільні й embedded додатки; виконувати завдання зі створення високонавантажених серверів, систем резервного копіювання; займатися системним програмуванням. Наші проєкти — це продуктові й enterprise рішення в доменах Engineering, Manufacturing, Hospitality, Healthcare, Agriculture та інших.

Що має вміти програміст C/С++?

  • Проєктувати й розробляти. Робота програмістом С/С++ передбачає проєктування і створення низькорівневих систем, прикладних програм, драйверів пристроїв, високонавантажених серверів, прошивок і різноманітних застосунків. У своїй роботі ми використовуємо MS Visual Studio, Qt Creator, XCode, Keil µVision IDE, Eclipse, Netbeans, GNU GCC, Qmake, Cmake, Nmake та GNU make. Також ми запрошуємо розробників, які мають досвід роботи з фреймворками Qt/QML, MFC, ATL і бібліотеками STL, Boost.
  • Тестувати і впроваджувати. Для всіх проєктів ми впроваджуємо модульне тестування, тому вам знадобиться досвід роботи з Gtest, boost unittest framework, MS Unit Testing Framework, CppUnit і QTest. Також наші команди використовують інструменти TeamCity, Bamboo, TFS, Jenkins для Continuous Integration.

У роботі С++-програміста ми вітаємо розвиток soft skills і з радістю приймаємо фахівців, які вміють працювати в команді й готові докласти максимум зусиль для загального результату.

Що ми пропонуємо програмістам C і C++?

  1. Цікаві проєкти. Ніякого одноманіття — кожен наш проєкт унікальний. Роботи багато, і нам потрібні програмісти С ++, які не бояться приймати виклики.
  2. Перманентне зростання. Наші проєкти та постійне навчання — це можливість прокачати скіли і вирости до рівня Architect.
  3. Гідну винагороду. Ми адекватно оцінюємо знання, навички й досвід наших фахівців, а також пропонуємо відмінний соцпакет.
  4. Комфортний офіс і дружний колектив. Крім просторого робочого місця й облаштованих зон відпочинку, наші співробітники кожен день мають безкоштовні гарячі обіди. У командах створюється атмосфера обміну знаннями та взаємодопомоги.

Як потрапити на роботу в ISsoft?

Усе просто. Відгукуйтеся на вакансії або заповнюйте коротку онлайн-форму, доповнюючи її супровідним листом. Наш HR-менеджер оперативно запросить вас на інтерв’ю.

Ми постійно оновлюємо вакансії для програмістів С и С++, тому чекаємо на ваше резюме, навіть якщо ви не знайшли на сайті варіанту, який би вам підійшов. Ми уважно вивчаємо всі звернення й будемо раді запропонувати вам роботу на нових проєктах.

Також ви можете ознайомитися з вакансіями для розробників C# (.NET) за посиланням.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!