Data & Analytics

У ISsoft понад 10 років активно розвивається департамент Data & Analytics. Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати широкий спектр завдань, пов’язаних із даними: від вибудовування високопродуктивних і відмовостійких data pipelines до побудови аналітичних систем, які дають змогу компаніям залишатися ефективними й бути на крок попереду конкурентів.

Ось кілька прикладів проєктів, у яких беруть участь наші BI developers:

 • Створення аналітичної платформи для найбільшої страхової компанії США, яка, крім забезпечення інформаційної підтримки для прийняття стратегічних і операційних рішень, дає змогу своєчасно й безболісно проходити регулярні зовнішні аудити.
 • Оптимізація високонавантаженої платформи з обробки даних про перегляди медіаконтенту, що дає змогу компаніям-рекламодавцям оптимально проводити рекламні кампанії.
 • Вибудовування системи, яка дає змогу ефективно та професійно формулювати й контролювати виконання стратегії зростання бренду в рамках Amazon Marketplace.
 • Створення хмарної інтеграційної платформи, яка буде головним джерелом даних для забезпечення ефективного функціонування найбільшої в США компанії з доставки їжі.

Ми постійно відкриваємо вакансії для розробників, яким цікаво працювати з даними в усіх їхніх проявах. Нашій команді потрібні адміністратори баз даних (DBAs), BI Developers, Data Quality Engineers, Data Scientists і Data Engineers, що спеціалізуються як на класичних базах даних і ETL-процесах, так і на Big Data і Cloud рішеннях, й інші фахівці.

Чого ми чекаємо від Data Engineer?

 1. Впевненого знання SQL й однієї з мов програмування (Scala, Java, Python).
 2. Досвіду роботи з такими Big Data frameworks, як Hadoop, Spark, Flink.
 3. Досвіду роботи з хмарними рішеннями (AWS, GCP, Azure).
 4. Розуміння принципів роботи розподілених систем зберігання й оброблення даних.
 5. Розуміння принципів роботи реляційних баз даних.
 6. Впевненого знання основ алгоритмів і структур даних.

До завдань BI developer належать:

 1. Аналіз бізнес-процесів, оцінювання того, як очікування менеджменту співвідносяться з реальністю, відображеною в даних.
 2. Побудова human-friendly моделей даних, які допоможуть нетехнічним користувачам ефективно аналізувати дані.
 3. Створення лаконічних звітів і dashboards, які дадуть бізнес-користувачам можливість контролювати й управляти ефективністю підприємства.

Чому ISsoft — чудове місце для роботи в Data & Analytics?

У нас багато дійсно цікавих завдань: від низькорівневої оптимізації продуктивності системи до пошуку і вирішення аномалій у даних. Практично кожен фахівець нашого департаменту тісно взаємодіє безпосередньо з замовником і має можливість впливати як на кінцевий результат, так і на початкове формулювання завдання. Ми підберемо вам проєкт певної спрямованості, у якому ви зможете реалізувати накопичений досвід, знання й навички, а також здобути нові.

В ISsoft є власний Тренінг-центр, де ми навчаємо новачків і досвідчених фахівців компанії. Ми регулярно проводимо мітапи й хакатони, наші співробітники беруть участь у міжнародних конференціях. Крім того, ми пропонуємо співробітникам ISsoft багато бонусів: гарячі обіди, заняття англійською мовою, медичне страхування, корпоративи, тімбілдинги й інше.

Як аналітики даних можуть потрапити до нас на співбесіду?

Від місця в команді ISsoft вас відділяє лише один простий крок — треба заповнити коротку онлайн-форму на сайті та надіслати нам супровідний лист із короткою розповіддю про себе і свій досвід роботи. Наш HR-менеджер оперативно зв’яжеться з вами, щоби запросити на співбесіду.

Хочете працювати в нашій компанії, але не знайшли відповідної вакансії? Усе одно надсилайте відгук — ми його вивчимо і збережемо в базі, щоби запропонувати вам роботу при відкритті нових вакансій.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!