Front End

Україна

Міжнародній IT-компанії ISsoft потрібні Web і Front End розробники. Наші full stack команди розвивають проєкти в доменах eLearning, Healthcare, Finance, Sport, e-Commerce та інших. У нашому департаменті на вас чекають цікаві завдання для клієнтів зі США та Західної Європи.

Вакансії для WEB Front-end розробників

Ми шукаємо не просто HTML/CSS-верстальників, а пропонуємо вакансії веб-розробникам, які готові виконувати широкий спектр завдань від базової верстки макетів до реалізації enterprise-рішень, пов’язаних із великим навантаженням. Для роботи на наших проєктах вам знадобляться знання:

HTML/CSS

Ви маєте не просто ідеально знати HTML і CSS, але також мати досвід використання препроцесорів (SASS, PostCSS, Stylus, LESS), CSS-фреймворків (Bootstrap, Material-UI, Materialize CSS), флексів і грідів, уміти працювати з Canvas.

Будемо раді запросити на роботу web-програмістів, які знають і практикують методології/архітектури BEM/OOCSS/CMACSS; розуміють, що таке семантична верстка (не тільки на рівні вибору відповідних HTML-елементів).

Native Javascript и JS Frameworks

Наші фронтендери беруть участь у створенні класичних web applications, SPA, PWA та гібридних додатків. Більшість проєктів реалізовано за допомогою Angular, React, Vue.js. Також ми відкриті до експериментів та нових трендів і постійно використовуємо новинки ринку, такі як TypeScript, Socket.IO і інші.

У роботі на наших проєктах вам стане в нагоді досвід роботи з такими інструментами автоматизації, як Webpack, Gulp, Docker.

Якщо ви фахівець з JavaScript, то в ISsoft найбільш актуальні вакансії React і Angular-розробників.

The React and Angular developers’ vacancies are mostly in demand at ISsoft.

Вакансії для WEB Back-end розробників

Web-програмісти в ISsoft розробляють e-сommerce рішення, системи з обробки та аналізу даних, web APIs, інтегрують AI-рішення та багато іншого. Багато проєктів — це high-load додатки, розподілені системи (наприклад, з використанням мікросервісної архітектури) та ін.

Наші розробники працюють із такими технологіями: PHP, .NET, Java, Python, Ruby, Node.js.

Додаткові вимоги:

 • Розуміння й досвід розробки RESTful API і знання протоколів комунікації (gRPC, SOAP).
 • Уміння писати integration і unit-тести.
 • Знання SQL. Знадобиться досвід із реляційними (MySQL) і нереляційними (ElasticSearch, MongoDB) базами даних.
 • Уміння працювати з брокерами черг.
 • Знання й досвід роботи з інструментами моніторингу (NewRelic, ICINGA).
 • Вітається досвід роботи з хмарними технологіями (Azure, AWS).
 • Розуміння процесу розгортання та доставлення коду на середовище.
 • Знання теорії графів.
 • Розуміння та вміння визначити складність алгоритмів.

Ми щодня спілкуємося з клієнтами, тому для роботи вам варто знати англійську мову на рівні Intermediate і вищому.

У вас мало досвіду, але ви дуже хотіли б почати свою кар’єру в ISsoft як Junior Front-end Developer? У нас є власний Тренінг-центр, у якому ми навчаємо співробітників із будь-яким досвідом за різними напрямами. Будемо раді бачити вашу заявку на участь у навчанні.

Також чекаємо ваше резюме, якщо ви full stack developer.

Чому вам сподобається працювати у в ISsoft?

 • Постійне навчання. У команді фронтенд-розробників компанії ви зможете підвищувати свій професіоналізм у Тренінг-центрі, обмінюватися знаннями на внутрішніх мітапах і хакатонах, а також брати участь у щорічній технічній конференції ISsoft Insights.
 • Хороший рівень заробітної плати. Ми цінуємо досвід і знання працівників, тому завжди пропонуємо їм гідну оплату праці.
 • Приємні бонуси. Медичне страхування, заняття англійською мовою, безоплатні гарячі обіди в офісі, регулярні тімбілдинги, Happy hours, корпоративи, знижки та бонуси чекають вас в ISsoft. Крім цього, у нашій компанії є команди з різних видів спорту, з якими співробітники тренуються й беруть участь у змаганнях.

Зацікавила вакансія Front End / Web developer в ISsoft? Хутчіш відгукуйтеся, заповнюйте онлайн-форму, додавайте супровідний лист і резюме. Вам оперативно відповість наш HR-менеджер і запросить на співбесіду в один із затишних офісів компанії.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!