Mobile

Україна

Департамент Mobile-розробки ISsoft (iOS, Android, Xamarin) завжди готовий запропонувати цікаву роботу талановитим кандидатам. Співробітники відділу працюють на проєктах для клієнтів зі США та Західної Європи в таких сферах, як Fitness, Entertainment, Medicine, Management, Travelling та інших. Наші мобільні розробники створюють нативні і кросплатформні додатки.

У компанії постійно відкриваються нові вакансії для iOS та Android-девелоперів, Xamarin-спеціалістів. Приєднуючись до нашої команди, ви маєте бути готовими до розв’язання складних задач, створення конкурентоздатних продуктів і пошуку нестандартних рішень.

Робота для розробників мобільних додатків

Вакансії для iOS-розробників

Уже 8 років ми створюємо застосунки під iOS, використовуючи Objective C, Swift, C++. У команді мобільної розробки ми радо запропонуємо вам цікавий проєкт, а також завдання, які допоможуть розвинути ваші професійні навички.

Одним із кейсів, над якими працюють наші iOS-спеціалісти, є розробка інноваційних продуктів у сфері охорони здоров’я на базі мультиклієнтської системи SaaS.

Вакансії для Android developers

Для Android-розробників ми маємо багато масштабних проєктів, які втілюються на мовах Java таі Kotlin. Наприклад, зараз Android-програмісти створюють розширення для ідентифікації користувачів за допомогою штучного інтелекту, біометрії та поведінкових факторів. Зацікавились? Упевнені, що ми знайдемо для вас проєкт, на якому ви зможете реалізувати свій потенціал.

Вакансії для Xamarin-розробників

Фреймворк Xamarin — один із найбільш популярних інструментів для крос-платформної розробки для наших клієнтів. Одним із кейсів, над якими зараз працюють Xamarin-девелопери, є розробка системи для ресторанної індустрії, спрямованої на ведення обліку та управління. Також працівники створюють застосунки для фітнесу, управління зовнішніми пристроями (наприклад, фарбувальними системами) та багато іншого.

Ключові вимоги для відгуку на вакансію

 • знання мов програмування Objective C, Swift, Java, C++, C#, JavaScript;
 • досвід роботи з iOS SDK, Android SDK, Windows Mobile SDK, Xamarin Framework, PhoneGap, Sencha Touch;
 • розуміння принципів роботи й навички використання систем контролю версій та управління вихідним кодом Git, TFS, SVN;
 • високий рівень комунікативних скілів і знання англійської мови на рівні Intermediate і вищому;
 • досвід управління невеликими командами, вміння проводити демо-презентації та мітинги.

У відділі Mobile-розробки компанії Android та iOS-розробникам доведеться:

 • розробляти мобільні застосунки на основі mockups/wireframes, наданих клієнтом та внутрішньою командою;
 • спілкуватися з замовниками й аналізувати їхні вимоги, щоб вони могли отримати готовий продукт із покращеним функціоналом;
 • тісно взаємодіяти/управляти командою мобільної розробки й підтримувати стабільну роботу наявного застосунку.

Чому ISsoft — відмінне місце для роботи?

 • Достойна оплата праці. Ми цінуємо досвід кандидатів, які влаштовуються в нашу компанію, і завжди пропонуємо достойну заплатню, співмірну з професійністю фахівця.
 • Власний Тренінг-центр. Ми розвиваємо спеціалістів у режимі нон-стоп за допомогою власного Тренінг-центру, який організовує лекції та тренінги з усіх напрямів і для спеціалістів із різним досвідом. Крім того, у компанії регулярно проходять внутрішні мітапи.
 • Переваги. Безоплатні обіди, медичне страхування, уроки англійської, а також корпоративи, тімбілдинги, Happy Hours і багато іншого — це те, з чим ми обов’язково вас познайомимо.

Від роботи iOS/Android-розробником вас відділяє коротка онлайн-форма. Заповніть її та надішліть нам разом із супровідним листом. Будемо раді бачити вас на співбесіді.

Не знайшли вакансії, яка вам підійшла б, але хочете працювати в мобільному департаменті ISsoft? Надішліть нам відгук. Ми його вивчимо й обов’язково запропонуємо вам місце в команді відповідно до ваших знань і досвіду.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!