Бізнес-аналітик

Усі
Львів

Основними завданнями бізнес-аналітика на проєкті є виявити й документувати вимоги, а також управляти ними. Аналітик є сполучною ланкою між клієнтом і командою розробників. У відділі Бізнес-аналізу в ISsoft працюють шістдесят співробітників, департамент зростає й розвивається.

ISsoft пропонує junior BA пройти безкоштовне стажування, на якому ви вивчите всі ази бізнес-аналізу, познайомитеся з методологіями розробки програмного забезпечення, прототипуванням, моделюванням; вас навчать ефективній комунікації, а також роботі із системами Jira / Confluence. Усі співробітники, які успішно пройшли навчання, працевлаштовуються на проєкти.

Чого ми очікуємо від аналітиків-початківців?

 • Аналітичного складу розуму.
 • Уміння знаходити спільну мову з людьми.
 • Знання англійської мови на рівні upper-intermediate і вище.
 • Бажання навчатися й саморозвиватися в бізнес-аналізі.

Завжди мріяли поєднати роботу з документацією і спілкування з замовниками? Тоді відгукуйтеся на вакансію бізнес-аналітика без досвіду роботи в ISsoft. Ми будемо раді отримати ваше резюме!

Чим ви будете займатися на проєкті?/

 • Розбиратися в бізнесі замовника, ідентифікувати бізнес-проблеми.
 • З’ясовувати вимоги клієнта, аналізувати їх і декомпозувати.
 • Документувати вимоги, використовуючи різні підходи.
 • Вибудовувати й підтримувати високий рівень комунікації з замовником та командою проєкту.
 • Разом з усією командою стежити за якістю виробленого продукту (проєкту).

Чим більше досвіду в аналітика, тим ширша сфера його діяльності й більший його потенціал для замовника. Бізнес-аналіз поступово зливається з консалтинговою діяльністю для постійних клієнтів. Прийшовши до нас у компанію, ви зможете опанувати всіма навичками, необхідними для вашого зростання як фахівця. Досвідчені колеги із задоволенням стануть вашими менторами й допоможуть вирости в справжніх професіоналів, навіть якщо зараз у вас немає досвіду.

Будемо раді бачити вас серед своїх колег!

Чому ISsoft — прекрасне місце, щоби почати кар’єру бізнес-аналітика?

 1. Унікальна програма навчання бізнес-аналізу. Ми розробили свою програму навчання для junior BA. У ній зібрано багаторічний досвід у сфері бізнес-аналізу, практичні кейси, тільки необхідні програми для роботи й поради від досвідчених бізнес-аналітиків. Ми навчимо вас тому, що стане в нагоді на проєкті. Дамо всю базу знань для старту вашої успішної кар’єри в аналітиці.
 2. Кар’єрне зростання й соціальний пакет. Щойно ви переростете рівень аналітика-початківця, вам буде доступний повний спектр можливостей проявити себе на реальному проєкті з замовником і розвинути свої навички бізнес-аналізу на практиці. Соціальний пакет компанії дасть вам змогу підтримувати та вдосконалювати ваш рівень володіння англійською мовою, вчитися новому в нашому Тренінг-центрі, підтримувати здоров’я завдяки медичному страхуванню, відпочивати на корпоративах ISsoft, тімбілдінг вашої команди і Happy hours.
 3. Професійна команда, менторство. У відділі Бізнес-аналізу в ISsoft ви будете оточені фахівцями, які в будь-який момент прийдуть вам на допомогу. Усі співробітники готові підтримати нових фахівців, тому що колись були на їхньому місці й розуміють, як це важливо. Програма менторства в компанії допоможе вам швидше влитися в колектив: ваш ментор буде тим, хто відповість на будь-які питання на проєктні та робочі теми, тим, хто познайомить вас із проєктом і дасть усі необхідні знання.
Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!