Data & Analytics

Львів

Сучасний бізнес багато у чому будується на аналізі даних про клієнтів, продаж, ефективність рекламних стратегій, тому професія аналітика зараз дуже затребувана й залишиться такою в найближчі десятиліття. Забігаючи вперед, варто сказати, що аналітик даних — високооплачуваний професіонал, який поєднує в роботі математичні знання, навички програмування, розуміння бізнес-процесів.

Чи підходить вам це?

  • Вас завжди захоплювало магічне перетворення величезної кількості цифр на промовисті графіки, які навіть не потребують коментарів?
  • Ви готові «поговорити» з великими даними й обов’язково знайти всі відповіді на питання замовника, а потім використовувати цю цінну інформацію як валюту?

Тоді починаємо серйозно замислюватися.

У вас трохи досвіду, але ви захоплені цією ідеєю, готові кожен день здобувати знання й застосовувати їх на практиці? Ми знаємо, що вам запропонувати: почати кар’єру в ISsoft на вакансії junior developer у відділі Data & Analytics. Це шанс проявити себе й допомогти замовнику зробити бізнес успішним, конкурентоспроможним і ще більш прибутковим, підказати й передбачити правильне рішення для інвестицій і подальшого розвитку за допомогою аналізу даних. Іншими словами, стати «містком» між бізнес-користувачами й технічними фахівцями, розробляючи зрозумілі й інформативні моделі рішень у вигляді звітів.

В ISsoft junior BI-developers працюють на проєктах у сферах медіа, страхування, рітейлу, медицини та спорту. Відділ Data & Analytics постійно розвивається, адже даних стає більше і вони вимагають використання новітніх технологій. Ми раді приймати у свій колектив однодумців.

Чому ISsoft — чудове місце для junior Data engineers?

  • BI-developers-початківці в ISsoft завжди отримують підтримку більш досвідчених колег команди, тому вам не варто боятися труднощів.
  • Якщо ви потрапите в Тренінг-центр компанії, то за вами відразу закріплять ментора-викладача, який буде не тільки навчати вас, готуючи до роботи на проєкті, а й відповість на будь-які питання. У відділі Data & Analytics junior-фахівцям допомагають вливатися в проєкт Group-manager і керівник департаменту.
  • Тренінг-центр ISsoft проводить навчання як нових, так і досвідчених співробітників компанії. Надалі ви зможете підвищити свої знання: вивчити нову мову, технології, суміжні сфери діяльності й багато іншого.
  • У компанії регулярно проводяться внутрішні мітапи й хакатони — ми любимо обмінюватися досвідом з колегами. Наші співробітники беруть участь у міжнародних і місцевих конференціях, розробляють свої проєкти у внутрішньому інкубаторі Innovation SandBox. Також для співробітників компанії в ISsoft є багато бонусів: заняття англійською мовою, медичне страхування, гарячі обіди в офісі, корпоративи, тімбілдинги, знижки в різних закладах і компаніях зі сфери послуг, а також багато іншого.

Як стати частиною команди ISsoft?

Стати нашим співробітником дуже просто: ми запрошуємо вас на співбесіду. Для того щоби надіслати запит на її проходження, пропонуємо вам заповнити коротку онлайн-форму на сайті та надіслати нам супровідний лист із короткою розповіддю про себе і свій досвід роботи. Наш HR-менеджер оперативно сконтактується з вами, і запросить вас в офіс ISsoft.

Хочете працювати в компанії, але не знайшли відповідної вакансії? Усе одно відправляйте відгук — ми його вивчимо і збережемо в базі, щоби запропонувати вам роботу, щойно відкриється нова вакансія.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!