DevOps

Львів

Компанія ISsoft вибудовує культуру DevOps у такий спосіб, щоби кінцевим продуктом були задоволені всі: і самі розробники, і клієнти, і користувачі. Тримісячний курс навчання DevOps в ISsoft познайомить вас з актуальними практиками та інструментами, а також дасть змогу набути досвід їхнього використання, наближений до бойового.

Ви — початківець, який шукає DevOps-стажування у Львові? На нашому курсі ми навчаємо тих, хто готовий докласти максимум зусиль, щоб освоїти цю професію і працювати над кращими міжнародними проєктами. Заповнюйте онлайн-форму на сайті й чекайте на дзвінок: ми запросимо вас на співбесіду в наш затишний офіс.

Які знання потрібні DevOps без досвіду роботи?

Ми робимо знижку на ваш досвід роботи, але ми вимогливі до ваших знань. Від майбутніх стажерів школи DevOps ми чекаємо знань у різних сферах — від навичок програмування і вміння працювати з операційними системами й базами даних до розуміння хмарних інфраструктур і систем моніторингу. Нам підійде кандидат, який:

 • Знайомий із синтаксисами Bash, Python або Powershell.
 • Розуміє й має досвід роботи з Linux, Windows на рівні просунутого користувача.
 • Розуміє побудову мережі, її рівнів, протоколів, DNS.
 • Розуміє значення хмарних систем; знайомий із поняттями Saas, PaaS та IaaS; має досвід взаємодії з AWS, Azure, GCP.
 • Знаком із поняттям систем управління конфігураціями (Ansible, Chef, Puppet, DSC) і можливостями їхнього використання.
 • Розуміє ази побудови контейнерів, Docker і його оркестрації.
 • Працював із базами даних SQL та noSQL.
 • Знає англійську мову на рівні Intermediate і вищому, щоби вивчати літературу, документи і спілкуватися з нашими клієнтами.

Відповідаєте цим вимогам і готові до роботи на позиції DevOps без досвіду? Чи готові постійно вчитися й тестувати нові технології? Чекаємо вас у нашому офісі — команда, проєкти й умови вам сподобаються.

Що ви отримаєте від стажування DevOps в ISsoft?

Перш за все, глибоке розуміння суті DevOps-культури. Із самого початку своєї кар’єри інтерн DevOps розуміє: відповідальність за кінцевий результат лежить на кожному учаснику команди. Причому він відповідає не тільки за свою частину роботи, але й за те, яким буде готовий до релізу продукт. Проблема є не на чиємусь боці — вона загальна.

Нам потрібні не просто DevOps-інженери, нам потрібні фахівці, які вміють вирішувати проблеми, розуміють потреби бізнесу і знають, як створити продукт, який сподобається всім. І саме таким інтернам ми готові запропонувати:

 1. Три місяці навчання по 6–8 годин на день. Роботу над завданнями з реальних проєктів компанії.
 2. Працевлаштування в ISsoft після успішного проходження практики. У нас у компанії на вас чекає робота над цікавими проєктами в складі великої команди розробників.
 3. Винагорода: під час навчання ви будете здобувати не тільки практичні знання, а і стипендію.
 4. Комфортне робоче місце, гарячі обіди, внутрішньокорпоративне навчання й соціальні заходи. А після працевлаштування вас чекає ще й медичне страхування, участь у спортивних тренуваннях корпоративних команд, заняття з англійської мови та інші бонуси.

Настав час спробувати свої сили в якості junior DevOps Engineer, вакансії в ISsoft стануть першим кроком на шляху до успішної кар’єри.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!