.NET

Львів

.NET-департамент компанії радий бачити розробників без досвіду роботи на стажуванні ISsoft. За три місяці навчання ви здобудете всі необхідні знання й досвід за підсумками базового тренінгу. Ще три місяці інтернатури допоможуть вам познайомитися з роботою на реальних проєктах.

Що потрібно для того, щоби пройти стажування .NET-розробником в ISsoft? Насамперед, заповнити коротку онлайн-форму й додати супровідний лист із короткою розповіддю про вашу освіту, знання й додаткові навички. Ми запросимо вас на співбесіду, щойно отримаємо ваш відгук.

Яким ми бачимо ідеального кандидата?

Це .NET-розробник-початківець із профільною освітою, який:

 • розуміє принципи ООП і впевнено володіє мовою C#;
 • знає базові технології платформи .NET Framework;
 • використовує SQL Server і розуміє основні принципи роботи з базами даних;
 • вміє працювати з HTML-розміткою і JavaScript;
 • knows how to work with HTML markup and JavaScript;
 • знає англійську на рівні Intermediate і вищому.

Відповідаєте всім перерахованим вище вимогам? Отже, гарантовано можете претендувати на вакансію Junior .NET Developer в нашій великій команді з 1700+ осіб.

Чим доведеться займатися на навчанні?

Приєднавшись до нас, ви відразу ж почнете працювати над завданнями, які допоможуть вам швидко влитися у реальні проєкти. Навчання займає повний робочий день (вісім годин) з понеділка до п’ятниці. На стажуванні ви будете:

 • Безперервно навчатися. У нас є власний Тренінг-центр, а також ми регулярно проводимо мітапи, конференції та інші освітні заходи. Крім основної програми навчання, ви зможете розвиватися в тому, що цікаво і важливо саме вам.
 • Отримувати стипендію. Ми дбаємо про те, щоби ви могли зануритися у світ.NET без турбот.
 • Працювати в команді. Кожен .Net Developer без досвіду роботи в компанії ISsoft отримує ментора — досвідченого розробника, який вчить працювати швидко та якісно, уникати прикрих помилок і своєчасно усувати можливі баги.
 • Спілкуватися. Запорука ефективної роботи — вміння налагоджувати контакти з фахівцями з різних відділів. Ви навчитеся розуміти і виконувати вимоги колег розробників, тестувальників, менеджера проєктів.

Що ми пропонуємо?

Після успішного проходження стажування ми запропонуємо вам роботу в команді ISsoft. Крім постійного підтримання й навчання, інтернів .Net в компанії ISsoft чекають приємні бонуси:

 1. Затишне та облаштоване робоче місце в сучасному офісі й безоплатні гарячі обіди.
 2. Уроки англійської та можливість відвідувати мітапи й конференції.
 3. Корпоративні свята, team building, Happy Hours та інші приємні події.

Готові приєднатися до нас і почати будувати успішну кар’єру в IT? Чекаємо ваш відгук із супровідним листом!

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!