Mobile

Львів

Компанія ISsoft запрошує на стажування Junior Android- та iOS-розробників без досвіду роботи: ми активно розширюємося й потребуємо фахівців-початківців, які хочуть розвиватися у сфері розробки мобільних застосунків під найбільш затребувані платформи. У рамках навчання нашим майбутнім стажистам належить:

 • створювати, готувати до релізу, запускати й підтримувати мобільні застосунки для наших зарубіжних клієнтів;
 • інтегрувати програми з різними сервісами, а також розширювати їхній функціонал і додавати нові опції;
 • взаємодіяти з командою розробників, дизайнерами, іншими фахівцями і клієнтами;
 • постійно розвиватися й рости, щоби за 2 місяці поповнити портфоліо унікальними кейсами.

Чого ми чекаємо від кандидатів?

Ми прекрасно розуміємо, що інтерн у департаменті розробки під Android та iOS — лише початківець. Можливо, це студент або випускник ВНЗ, у якого мінімальний або відсутній досвід роботи. Ми готові навчити такого фахівця всьому, що знаємо самі. Але з умовою: у нього має бути хороша теоретична база й бажання багато працювати.

Ось наші основні вимоги до інтернів:

 • Розуміння принципів ООП і знання Java, Kotlin або Swift (класи, колекції, інтерфейси, обробка помилок, знання багатопоточності).
 • Початкове знання Android і/або iOS (основні компоненти, створення UI, робота зі стандартними віджетами, меню, діалоги, списки).
 • Знання англійської на рівні Intermediate і вищому для вивчення документації, а також для спілкування й листування з клієнтами.

Якщо ви відповідаєте перерахованим вимогам, то можете претендувати на позицію Junior Android Developer або Junior iOS розробник і відгукуватися на нашу вакансію.

Що ми можемо запропонувати інтернам-розробникам під iOS і Android?

 1. Інтенсивне двомісячне стажування із шестигодиним робочим днем. На вас чекає багато практики й робота над завданнями з реальних проєктів компанії в тандемі з командою розробників, ментором і іншими фахівцями. Ви впораєтеся, адже поки ви на позиції джуніора, вам будуть допомагати досвідчені iOS and Android developers.
 2. Стипендію. Ми цінуємо ваші навички й хочемо, щоби ви змогли повністю зануритися в нові завдання й навчання.
 3. Працевлаштування в компанію. Після успішного проходження навчання ми обов’язково запросимо вас у компанію.
 4. Бонуси: участь у мітапах, заняття англійською та інше допоможуть вам різнобічно покращувати свої навички. Крім того, ми пропонуємо інтернам безоплатні гарячі обіди.

Уже готові спробувати себе в ролі Junior iOS і Android Developer? Вивчіть нашу вакансію, заповніть онлайн-форму й чекайте запрошення: ми обов’язково розглянемо вашу кандидатуру!

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!