QA Manual

Усі
Львів

Ручне тестування займає багато часу, але в короткостроковій перспективі економить у рази більше коштів. Ефективність manual-тестування залежить від навичок тестувальника і здатності продуктивно провести тестування, правильно використовуючи технічні засоби.

ISsoft відкриває вакансії для Manual QA Engineer, який готовий до нестандартних завдань і зуміє:

 • працювати з нестабільним ПО, коли продукт на стадії розробки піддається різним ризикам;
 • швидко й ефективно аналізувати і змінювати підходи тестування в умовах зміни вимог до продукту;
 • створювати різні види тестової документації, а також виконувати необхідний набір тестів.

Чого ми чекаємо від Manual QA Engineer, якого готові взяти на роботу?

 • практичного досвіду роботи в тестуванні ПЗ від 2-х і більше років;
 • уміння оцінити свої завдання з тестування;
 • хороших знань клієнт-серверної архітектури;
 • практичних навичок тестування SOAP і/або REST веб-серверів;
 • досвіду написання SQL-запитів і розуміння XML і/або JSON;
 • вміння працювати з Dev Tools для виявлення й аналізу помилок;
 • навичок написання тестових сценаріїв і аналізу (робота з log files);
 • хорошого розуміння методологій розробки продукту;
 • досвіду комунікації з клієнтом.

Якщо у вас хороші навички спілкування і взаємодії, ви хочете і вмієте працювати в команді, уважні до деталей та знаєте англійську на рівні Intermediate і вищому, відгукуйтеся на наші вакансії.

Чого чекати від роботи в ISsoft?

Ми надамо вам можливість працювати над цікавими проєктами зарубіжних компаній-замовників, які створюють продукти в різних сферах: від Healthcare до Entertainment.

Приєднавшись до нашої команди, ви отримаєте:

 1. Безцінний досвід і практику. Ви будете відповідати за якість створюваного продукту й активно взаємодіяти як із розробниками, так і з замовниками. Ви станете сполучною ланкою між тими, хто створює та використовує продукт. Ми будемо покладатися на вас. І сподіваємося, що ви не підведете.
 2. Постійне навчання. У компанії ISsoft є власний Тренінг-центр, який працює над підвищенням кваліфікації як початківців, так і досвідчених фахівців. Навіть якщо ви прийшли до нас у команду з пристойним бекграундом, ви зможете зростати й розвиватися далі, а також обговорювати важливі теми й ділитися досвідом на внутрішніх мітапах, хакатонах і конференціях.
 3. Бонусний пакет. Окрім гідної винагороди, вас чекають безкоштовні обіди й уроки англійської, медичне страхування й корпоративи, team-building і Happy Hours.

Потрапити до нас на співбесіду легко. Вам потрібно лише заповнити коротку онлайн-форму, написати супровідний лист, прикріпити резюме з портфоліо й чекати відповіді нашого HR-менеджера.

Чи не побачили вакансії, яка підійшла б? Хочете відгукнутися відразу на кілька позицій? Для вас це стане плюсом — нашій команді дуже потрібні QA фахівці й розробники з різнобічними навичками та великим досвідом роботи. Просто заповніть форму з позначкою про дві вакансії, і ми з вами сконтактуємось.

Відгуки
Долучайтесь до команди!
Ми обов'язково вiдповiмо!